شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا | تبلیغات تلویزیونی

تبلیغات در شبکه تلویزیونی ایران کالا

ثبت درخواست

تبلیغات در شبکه تلویزیونی ایران کالا

ارائه تسهیلات ویژه حمایتی برای پخش رایگان تبلیغات تلویزیونی بنگاههای کوچک و متوسط

معرفی شبکه تلویزیونی ایران کالا

در سالهای اخیر پس از ارائه مفهوم اقتصاد مقاومتی و تاکید بر حمایت از تولیدات داخلی توسط مقام معظم رهبری، وظیفه رسانه ملی ایجاب می­ کرد که با هنرمندی خاصی، برای حمایت از شعار محوری رهبر فرزانه انقلاب که ضامن بقا و حفظ استقلال و خودکفـایی کشور است، بکوشد. یکی از مهمترین این روشها فراهم آوردن فضایی در سپـهر رسانه برای حمایت از تولیدات داخلی است. در همین راستا سازمان صداوسیما اقدام به ایجاد شبکه ای ویژه با ماموریت اختصاصی برای حمایت از تولیدات داخلی، کار و سرمایه ایرانی و توسعه اشتغال تحت عنوان شبکه تلویزیونی ایران کالا نمود تا بتواند عامل موثری در دستیابی چشم انداز ترسیم شده از سوی رهبر معظم انقلاب باشد.

ماموریت

تبلیغات برای کالای ایرانی به منظور رونق بازار، ظرفیت سازی و تحول آفرینی در فضای کسب و کار، حمایت از کار، تولید و سرمایه ایرانی، کمک به توسعه اشتغال، ارتقاء کیفیت کالا و خدمات و تحقق عدالت اطلاعاتی با تاکید بر حمایت از صنایع کوچک و متوسط

اهداف تبلیغات بازرگانی 

در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی و با هدف حمایت حداکثری از تولیدکنندگان و کارآفرینان داخلی تبلیغات بازرگانی در شبکه ایران کالا باید در مسیر اهداف زیر باشد:

1- حمایت از تولیدکنندگان صادرکنندگان محصولات و خدمات ایرانی

2- حمایت از شرکت ها و محصولات دانش بنیان

3- توجه جدی به اصلاح الگوی مصرف و ترویج مصرف کالای داخلی

4- کمک به ارتقاع سطح استاندارد کالا و خدمات ایرانی در مقایسه با سایر تولیدات مشابه

5- اهتمام جدی به برند ایرانی و حمایت حداکثری از برندهای ایرانی که دارای اثرات اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی هستند.

6- کمک به توسعه اشتغال پایدار

 

🎁 بسته ویژه حمایتی پخش تبلیغات رایگان در شبکه تلویزیونی ایران کالا

هم اکنون شبکه تلویزیونی ایران کالا باتوجه به اهداف و ماموریت های خود، تسهیلات ویژه ای را برای تبلیغ و معرفی رایگان بنگاههای اقتصادی کوچک و متوسط در قالب یک بسته حمایتی طبق دسته بندی ذیل ارائه می نماید:

1⃣ پخش تیزرهای تولید شده و آماده :
💽 صاحبان محترم صنایع، شرکت ها و واحدهای تولیدی کوچک و متوسط می‌توانند تیزر تبلیغاتی ساخته شده خود را به همراه درخواست و مستندات مورد نیاز جهت پخش رایگان از شبکه ایران کالا (طبق تعداد دفعات تعیین شده در ضوابط پخش تبلیغات که از لینک انتهای پیام قابل دریافت است) 📬 به نشانی تهران، خیابان نلسون ماندلا (آفریقا) پلاک 27، واحد هماهنگی و ارتباطات شبکه ایران کالا ارسال نمایند.

2⃣ ساخت تیزر تبلیغاتی توسط شبکه ایران کالا:
🎥 درصورت تمایل بنگاهها، شبکه ایران کالا آمادگی دارد تا با دریافت هزینه‌های تولید طبق جدول تعیین شده در ضوابط پخش تبلیغات (قابل دانلود از لینک انتهایی پیام) نسبت به ساخت تیزر اقدام نماید. به همین منظور متقاضیان می‌توانند از طریق تماس با تلفن گویای شبکه به شماره ☎️ ٢٧٨۶١١٠٠ و انتخاب گزینه ١ (درخواست حمایت از بنگاه اقتصادی) اقدام به ثبت درخواست خود نمایند.
📞 کارشناسان مربوطه پس از ثبت درخواست با شما تماس خواهند گرفت.

3⃣ مشارکت در برنامه ها:
💵 صاحبان محترم صنایع درصورتی که قصد تولید و پخش برنامه به صورت مشارکتی را دارند می‌توانند از طریق تماس با تلفن گویای شبکه به شماره ☎️ ٢٧٨۶١١٠٠ و انتخات گزینه ٢ (درخواست مشارکت در برنامه‌ها) تقاضای خود را مطرح نمایند.
📞 کارشناسان مربوطه پس از ثبت درخواست با شما تماس خواهند گرفت.

4⃣ همکاری با کلیه شرکت‌ها و کانون‌های تبلیغاتی جهت ساخت تیزر:
🎞 شبکه تلویزیونی ایران کالا در راستای رویکرد حمایتی خود از کلیه شرکت‌ها و کانونهای تبلیغاتی دعوت می‌نماید تا بعنوان بازوی تبلیغاتی این شبکه، در زمینه تولید تیزرهای تبلیغاتی با شبکه ایران کالا همکاری نمایند. علاقه مندان جهت دریافت اطلاعات تکمیلی می‌توانند از طریق لینک انتهای پیام نسبت به دریافت فایل ضوابط تولید و پخش تبلیغات در شبکه ایران کالا اقدام نموده و یا درصورت نیاز با ادمین تلگرامی واحد هماهنگی و ارتباطات (IrkalaTvadmin@ 🆔) تماس حاصل فرمایند.

✅ لینک دانلود ضوابط تبلیغات در شبکه ایران کالا: دانلود فایل

 

جدول تعداد پخش تبلیغات براساس اندازه بنگاه:

تبصره 1: ارائه مدارک معتبر برای ردیف های 2 و 3 شرط الزامی برای استفاده از تسهیلات پخش رایگان می باشد

تبصره 2: ارائه تائیدیه از مراجع تایید کننده  برای برخوداری از موارد فوق، الزامی است.

آخرین خبرها