شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا | چند رسانه ای

گزارش تصویری

گزارش تصویری

 • گزارش تصویری / آغاز بکار مجدد کارخانه کاشی خزر گیلان

  گزارش تصویری / آغاز بکار مجدد کارخانه کاشی خزر گیلان

  واحد تولیدی کاشی خزر پس از 4 سال توقف با سرمایه گذاری و مدیریت جدید در شهر صنعتی رشت با حضور مسولان عالی استان و کارگران آغاز بکار کرد، با شروع بکار این کارخانه 450 نفر به صورت مستقیم مشغول بکار می‌شوند.

 • گزارش تصویری / نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی و پوشاک

  گزارش تصویری / نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی و پوشاک

  بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی و هفتمین نمایشگاه پوشاک تا 21 آذر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپاست.

 • گزارش تصویری / نوزدهمین نمایشگاه بین المللی رنگ ورزین

  گزارش تصویری / نوزدهمین نمایشگاه بین المللی رنگ ورزین

  نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت رنگ، رزین و آبکاری ایران با حضور ۱۸ کشور در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران افتتاح شد و تا ۲۱ آذر ماه جاری نیز به کار خود ادامه می دهد.

 • گزارش تصویری / رونمایی از نخستین خط تولید کمباین ایرانی برداشت برنج در اراک

  گزارش تصویری / رونمایی از نخستین خط تولید کمباین ایرانی برداشت برنج در اراک

  آیین رونمایی از نخستین خط تولید و مونتاژ کمباین مخصوص برداشت برنج کشور روز دوشنبه با حضور مصطفی خاکسار قهرودی قائم مقام آستان قدس رضوی در اراک برگزار شد. تاکنون کمباین های برنج مورد نیاز کشور در برداشت برنج به صورت صددرصدی از خارج کشور وارد می شد و در اختیار کشاورزان قرار می گرفت.

 • گزارش تصویری / بیست و دومین نمایشگاه فرش دستباف در اصفهان

  گزارش تصویری / بیست و دومین نمایشگاه فرش دستباف در اصفهان

  بیست و دومین نمایشگاه فرش دستباف اصفهان از ۱۴ تا ۲۰ آذرماه با شعار نمایشگاهی با شکوه هنر ایران و میراث ماندگار این سرزمین در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان واقع در پل شهرستان آغاز به کار کرد.

 • گزارش تصویری / نمایشگاه سراسری صنایع دستی در بیرجند

  گزارش تصویری / نمایشگاه سراسری صنایع دستی در بیرجند

  چهارمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی با ۲۵۰ غرفه از سراسر کشور شامل سوغات و تولیدات صنایع دستی هنرمندان استان های مختلف کشور است از روز چهارشنبه ۱۳ آذر ماه در بیرجند مرکز خراسان جنوبی گشایش یافته است و تا ۱۸ آدرماه پذیرای بازدیدکنندگان می باشد.

 • گزارش تصویری / جشنواره «رب ازگیل» در آستارا

  گزارش تصویری / جشنواره «رب ازگیل» در آستارا

  جشنواره فرآوری رب ازگیل برای نخستین بار در استان گیلان با هدف معرفی این میوه جنگلی و جاذبه‌های گردشگری و طبیعی مناطق کوهستانی آستارا در روستای گردشگر پذیر کوته‌کومه بخش لوندویل شهرستان مرزی آستارا در شمال غربی استان گیلان برگزار شد.

 • گزارش تصویری / بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی چاپ

  گزارش تصویری / بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی چاپ

  بیست و ششمین دوره نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته تهران ۹۸، از صبح روز جمعه ۸ آذر ۱۳۹۸ در نمایشگاه بین المللی تهران آغاز به کار کرد.

 • رونمایی از خط جدید تولید کارخانه لاستیک بارز کردستان‎

  رونمایی از خط جدید تولید کارخانه لاستیک بارز کردستان‎

  رونمایی از ۶ سایز تایر تولید جدید کارخانه لاستیک بارز کردستان روز سه شنبه با حضور علی اکبر مشرقی سرپرست گروه صنعتی بارز، آیت الله حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان، بهمن مرادنیا استاندار کردستان و عوامل گروه صنعتی بارز انجام شد. این خط تولید سال آینده ۲۵ درصد ارتقا می یابد و تعداد افراد مشغول به کار از ۷۰۰ نفر به یک هزار و ۵۰۰ نفر افزایش می‌یابد.

 • گزارش تصویری / قطار گردشگری کاشان

  گزارش تصویری / قطار گردشگری کاشان

  نخستین «قطار گردشگری کاشان» بیش از 200 گردشگر از تهران و سایر استان های کشور را به این شهرستان رساند تا در سفری یک روزه از جاذبه های تاریخی و طبیعی کاشان همچون شهر زیرزمینی نوش آباد، باغ فین، خانه های تاریخی و کویر ابوزید آباد دیدن کنند.

 • گزارش تصویری / ششمین نمایشگاه خشکبار و گیاهان دارویی

  گزارش تصویری / ششمین نمایشگاه خشکبار و گیاهان دارویی

  ششمین نمایشگاه خشکبار و گیاهان دارویی، از ۲۸ آبان الی ۱ آذرماه ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران با حضور ۳۹۴ شرکت داخلی دایر می‌باشد. این نمایشگاه با هدف رونق تولید در راستای توسعه صادرات در حال برگزاری است.

 • گزارش تصویری / نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی

  گزارش تصویری / نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی

  نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی با مشارکت بیش از ۴۰۰ شرکت داخلی و خارجی روز سه شنبه 28 آبان در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران آغاز به کار کرد که در آن شرکت های آلمانی، چینی و ترکیه ای نیز حضور دارند.

 • گزارش تصویری / نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو

  گزارش تصویری / نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو

  چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، لوازم و مجموعه‌های خودرو تهران از 18 تا ۲۱ آبان با هدف ارائه قابلیت‌ها و توانمندی‌های شرکت‌ها و هدایت آن‌ها به بازارهای گسترده‌تر در محل نمایشگاه بین المللی تهران پذیرای علاقمندان است.

 • گزارش تصویری / افتتاح کارخانه نوآوری آزادی

  گزارش تصویری / افتتاح کارخانه نوآوری آزادی

  حسن روحانی رییس جمهوری سه‌شنبه ۱۴ آبان‌ماه با حضور در کارخانه نوآوری آزادی، از یادمان افتتاح و بهره‌برداری رسمی این مجموعه علمی و فناوری پرده‌برداری کرد. کارخانه نوآوری آزادی به عنوان اولین شعبه پارک فناوری پردیس در مساحت ۱۸هزار و ۵۰۰ متر مربع در غرب تهران ایجاد شده و برای حدود ۳ هزار و ۵۰۰ نفر از جوانان تحصیلکرده و دانشگاهی کشور در این مجموعه ایجاد اشتغال شده است.

 • گزارش تصویری / نمایشگاه لوازم خانگی و سوغات در کرمانشاه

  گزارش تصویری / نمایشگاه لوازم خانگی و سوغات در کرمانشاه

  نوزدهمین نمایشگاه لوازم خانگی و سوغات استان‌ها با حضور ۸۰ غرفه از استان‌های تهران، قزوین، آذربایجان غربی، شیراز، اصفهان و کرمانشاه از 7 تا 11 آبان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی شهر کرمانشاه پذیرای علاقمندان است.

 • گزارش تصویری / افتتاح نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق

  گزارش تصویری / افتتاح نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق

  نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ایران نهم تا دوازدهم آبان‌ماه از ساعت ۹ تا ۱۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران پذیرای بازدیدکنندگان است.

 • گزارش تصویری / برداشت انار از روستای فاروق استان فارس

  گزارش تصویری / برداشت انار از روستای فاروق استان فارس

  فاروق با تاریخ ۷ هزار ساله به عنوان یکی از چهار روستای هدف گردشگری شهرستان مرودشت شناخته شده و در باغ های آن، انواع انار شامل انار شیرین شهوار، میخوش زرده انار، سباب و انار شبستان به عمل می آید.

 • گزارش تصویری / برداشت زعفران در آزادشهر

  گزارش تصویری / برداشت زعفران در آزادشهر

  برداشت زعفران از مزارع روستای وامنان از توابع شهرستان آزادشهر، که قطب تولید زعفران استان گلستان است، آغاز شد.

 • گزارش تصویری / برداشت توتون در شرق استان گلستان

  گزارش تصویری / برداشت توتون در شرق استان گلستان

  استان گلستان رتبه اول تولید توتون کشور را دارد و این محصول در نوع خود از محصولات کم نظیر و مورد توجه مردمان این دیار بوده است.برداشت توتون در ابتدایی ترین ساعات صبح در زمین های شیبدار بخش کوهسارات شهرستان مینودشت انجام می شود و پس از برداشت ریسه کردن برگ های چیده شده و خشک کردن آن در انباره ها که با گاز و هیزم گرم می شود از جمله فعالیت های توتون کاران است.

 • گزارش تصویری / نمایشگاه ملی صنایع‌دستی در همدان

  گزارش تصویری / نمایشگاه ملی صنایع‌دستی در همدان

  پانزدهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی از ۲۹ مهر تا سوم آبان با ۱۸۲ غرفه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی همدان برپا است.

 • گزارش تصویری / ورود قطار گردشگری بین‌المللی عقاب طلایی به شهر اصفهان

  گزارش تصویری / ورود قطار گردشگری بین‌المللی عقاب طلایی به شهر اصفهان

  بیست و نهمین قطار گردشگری بین‌المللی عقاب طلایی با عنوان ' راه ابریشم (شمال- جنوب) ' روز یکشنبه وارد ایستگاه راه آهن اصفهان شد. مسافران این قطار شامل ۴۶ خدمه و ۲۰ گردشگر خارجی از کشورهای کانادا، فرانسه، مجارستان، لهستان، نیوزیلند، چین و روسیه است که در روز هفدهم ماه مهر وارد ایران شد و سفر گردشگری خود را ابتدا از مشهد و سپس یزد آغاز کردند و در پنجمین روز سفر خود، وارد شهر اصفهان شدند.

 • گزارش تصویری/ برداشت «زرشک» در خراسان‌جنوبی

  گزارش تصویری/ برداشت «زرشک» در خراسان‌جنوبی

  برداشت زرشک از سطح مزارع زیرکشت این محصول در روستاها و مناطق مختلف خراسان جنوبی آغاز شده است. زرشک یکی از محصولات استراتژیک استان خراسان‌جنوبی است که توسط روستاییان و طی مراحل مختلف کشاورزی به ثمر می رسد. 98 درصد از زرشک ایران در خراسان جنوبی تولید می‌شود.

 • گزارش تصویری / بازدید رهبر انقلاب از نمایشگاه شرکتهای دانش‌بنیان

  گزارش تصویری / بازدید رهبر انقلاب از نمایشگاه شرکتهای دانش‌بنیان

  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، صبح سه‌شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ از نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان و فناوری‌های برتر (ایران ساخت) در حسینیه امام خمینی(ره) بازدید کردند.

 • گزارش تصویری / افتتاح نمایشگاه عکس فناوری و صنعتی (فردا)

  گزارش تصویری / افتتاح نمایشگاه عکس فناوری و صنعتی (فردا)

  نمایشگاه عکس‌های صنعتی و تبلیغاتی پنجمین جشنواره «فردا» با روایت‌های متفاوتی از تولیدات ملی و صنعتی در خانه هنرمندان ایران افتتاح شد.

 • گزارش تصویری / دومین نمایشگاه ملی صنایع دستی در چهارمحال و بختیاری

  گزارش تصویری / دومین نمایشگاه ملی صنایع دستی در چهارمحال و بختیاری

  دومین نمایشگاه ملی صنایع دستی و گردشگری ایران از تاریخ 8 تا 12 مهر به میزبانی شهرکرد در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

 • گزارش تصویری / برداشت هلو در سامان

  گزارش تصویری / برداشت هلو در سامان

  باغات شهر سامان در حاشیه زاینده رود، بیشترین میزان تولید هلو در استان چهارمحال و بختیاری را دارد. در سال جاری زراعی حدود ۲۵ هزار تن هلو از ارقام زعفرانی، کاردی و بلخی در این استان برداشت شده است.

 • گزارش تصویری / نمایشگاه بین‌المللی آب و فاضلاب

  گزارش تصویری / نمایشگاه بین‌المللی آب و فاضلاب

  پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی آب و فاضلاب، از دوشنبه تا پنجشنبه یازدهم مهرماه از ساعت 9 تا 17 پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

 • گزارش تصویری / برداشت زیتون در منجیل

  گزارش تصویری / برداشت زیتون در منجیل

  برداشت زیتون که یکی از مهمترین سرمایه‌های گیلان است که در مساحت و تولید زیتون، رتبه سوم کشور را دارد. برداشت زیتون در شهرستان منجیل و رودبار اواخر شهریور ماه آغاز شده و تا پایان آذر ماه ادامه دارد.

 • گزارش تصویری / برداشت سیب قره قرمز در اهر

  گزارش تصویری / برداشت سیب قره قرمز در اهر

  در شهرستان اهر 8 هزار و 500 هکتار باغ وجود دارد که از آن 650 هکتار زیر کشت سیب قره قرمز رفته است و به عنوان سیب بومی منطقه به علت سازگاری با آب و هوا و خاک منطقه عطر و مزه خاصی دارد و سالانه 130 هزار تن محصولات سر درختی تولید و روانه بازارهای داخلی و خارجی می کند.عمده تولیدات این محصول به کشورهای امارات، روسیه و عراق صادر می شود.

 • گزارش تصویری / برداشت پیاز از مزارع استان چهارمحال و بختیاری

  گزارش تصویری / برداشت پیاز از مزارع استان چهارمحال و بختیاری

  در استان چهارمحال و بختیاری به صورت پراکنده پیاز نیز کشت می شود که این محصول از مرغوبیت بالایی برخوردار بوده و علاوه بر استفاده در بازار داخلی استان، مازاد آن در استان های همجوار نیز عرضه می شود.

 • گزارش تصویری / رونمایی از کامیونت و مینی بوس جدید

  گزارش تصویری / رونمایی از کامیونت و مینی بوس جدید

  در مراسمی با حضور رئیس پلیس راهور نمایندگان مجلس و مدیران وزارت صمت از دو خودرو جدید گروه خودرو سازی بهمن رونمایی شد.

 • گزارش تصویری / سيزدهمين نمايشگاه بين المللي ايران پلاست

  گزارش تصویری / سيزدهمين نمايشگاه بين المللي ايران پلاست

  سیزدهمین نمایشگاه بین‎المللی ایران پلاست از ۳۱ شهریور تا سوم مهر در چهار گروه مواد اولیه، کالاهای ساخته‌شده و نیمه‌ساخته، ماشین‎آلات و تجهیزات و خدمات در محل دائمی نمایشگاه‎های بین‎المللی تهران بر پا است.

 • گزارش تصویری / برداشت عناب در خراسان جنوبی

  گزارش تصویری / برداشت عناب در خراسان جنوبی

  سطح کشت عناب در خراسان جنوبی 3600 هکتار است که از این سطح ۲۰۰ هکتار دیم و بقیه کاشت آبی است. بیشترین سطح کاشت عناب استان به ترتیب به شهرستان‌های خوسف، بیرجند و سربیشه اختصاص دارد.

 • گزارش تصویری / برداشت انگور از تاکستان های شهرستان کوار

  گزارش تصویری / برداشت انگور از تاکستان های شهرستان کوار

  آیین برداشت انگور شهرستان کوار استان فارس با آغاز فصل برداشت انگور منطقه برگزار شد.

 • گزارش تصویری / نمایشگاه شیرینی و شکلات تهران

  گزارش تصویری / نمایشگاه شیرینی و شکلات تهران

  هجدهمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات از تاریخ 22 الی 25 شهریور 1398 در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.

 • گزارش تصویری / پنجمین نمایشگاه نوشت افزار ایرانی - اسلامی در مشهد مقدس

  گزارش تصویری / پنجمین نمایشگاه نوشت افزار ایرانی - اسلامی در مشهد مقدس

  این نمایشگاه تا پانزدهم مهرماه امسال برپا است و محل برگزاری نمایشگاه نیز در حرم مطهر رضوی واقع در باب الجواد(ع)، مرکز نمایشگاه‌ها و همایش‌های آستان قدس رضوی است.

 • گزارش تصویری / هتل چهار ستاره کپری قلعه گنج در کرمان

  گزارش تصویری / هتل چهار ستاره کپری قلعه گنج در کرمان

  هتل چهار ستاره کپری قلعه گنج در یکی از جنوبی‌ترین شهرهای استان کرمان به نام قلعه گنج، در فروردین سال ۱۳۹۵ افتتاح شد. در قدیم کپر نماد فقر و زاغه نشینی بوده است ولی این هتل نماد کپر را از فقر به ثروت تغییر داد. رستوران به صورت کپری با انواع غذاهای سنتی،آفرود در شنزارهای کویری، شتر سواری، پذیرایی شام در کویر، بازی محلی رامازا، مشاهده منظره زیبای منطقه از بالای تخت ورزال از امتیازات این هتل هستند.

 • گزارش تصویری / جشنواره انجیر کرمانشاه

  گزارش تصویری / جشنواره انجیر کرمانشاه

  جشنواره شکرانه توت و انجیر، در روستای گردشگری گلال پاوه از توابع استان کرمانشاه برگزار شد.

 • گزارش تصویری / هفدهمین دوره نمایشگاه عطر سیب

  گزارش تصویری / هفدهمین دوره نمایشگاه عطر سیب

  هفدهمین دوره نمایشگاه عطر سیب، ویژه ماه محرم و تجهیز محافل، مجالس و هیئات مذهبی شهر تهران از ۵ تا ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ در بوستان گفتگو در حال برگزاری است.

 • گزارش تصویری / جشن شکرگزاری برداشت خرما در میناب

  گزارش تصویری / جشن شکرگزاری برداشت خرما در میناب

  سومین جشنواره آیینی "مغ و مشتا" جشن شکرگزاری برداشت خرما در شهرستان میناب برگزار شد.