شنیده شدن سوت قطار در اردبیل

 • یکشنبه 06 خرداد 1397 12:12
 • شناسه 28352
شنیده شدن سوت قطار در اردبیل

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: با بهره برداری راه اهن اردبیل، میانه سوت قطار بعد از سه سال در سال 99 در اردبیل شنیده می شود.

به گزارش شبکه ایران کالا به نقل از ایرنا،  شایقی افزود: عملیات اجرایی طرح راه آهن اردبیل - میانه با جدیت دنبال می شود و هم اکنون 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
او با بیان اینکه راه آهن اردبیل - میانه یکی از پروژه های مهم در استان می باشد، بیان کرد: اجرای این طرح در فازهای مختلف ادامه دارد و مسئولان استان تعهد کرده اند که این طرح بزرگ تا پایان دوره دوم دولت تدبیر و امید افتتاح و به بهره برداری برسد.
او گفت: ایجاد اشتغال و حمایت از تولید کالای ایرانی یکی دیگر از الویت های مسئولان است و با توجه به تعهد ایجاد 20 هزار شغل در استان اردبیل همه دستگاههای باید برای اجرای طرح ها پیگیری لازم را داشته باشند.
شایقی با اشاره به اینکه پارسال تعهد استان اردبیل در اجرای مشارکتی طرح های دولتی با بخش خصوصی 53 طرح بود اما در پایان سال این رقم به 116 طرح رسید، گفت: با توجه به وضعیت اقتصادی کشور اجرای طرح های دولتی با مشارکت بخش خصوصی مثل سنوات قبل امسال نیز ادامه خواهد داشت.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل افزود: طرح ها ی مهمی در استان با مشارکت بخش خصوصی اجرا خواهد شد که احداث بیمارستان هزار تختخوابی و فاضلاب شهری اردبیل از جمله آنهاست که تلاش می شود در اجرای آنها از ظرفیت بخش خصوصی استفاده شود.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «حمل نقل»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • توصیه‌های ۵ روزه هواشناسی کشاورزی

  توصیه‌های ۵ روزه هواشناسی کشاورزی

  تأمین سوخت و تنظیم دمای مرغداری‌ها و دامداری‌ها با توجه به کاهش پنج درجه‌ای دما در روز آخر هفته، تسریع در برداشت محصولات مزارع سبزی و کاهش دور آبیاری مزارع پنبه به علت کاهش دما از جمله توصیه‌های هواشناسی کشاورزی برای بازه زمانی امروز تا روز جمعه (۸ تا ۱۱ آبان) است که از سوی اداره هواشناسی کشورارایه شده است.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها