تعاونی، هم گرایی برای جهش تولید و ایجاد نسل برتر اقتصاد در کشور اسلامی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

تعاونی، هم گرایی برای جهش تولید و ایجاد نسل برتر اقتصاد در کشور اسلامی

  • چهارشنبه 07 خرداد 1399 21:56
  • شناسه 43580
تعاونی، هم گرایی برای جهش تولید و ایجاد نسل برتر اقتصاد در کشور اسلامی

مدیر روابط عمومی اتاق تعاون ایران در گفت و گو با تحریریه اقتصاد شبکه ایران کالا مهمترین تحولات بخش تعاون را اطلاع رسانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا حاج محمدی مدیر روابط عمومی اتاق تعاون ایران در گفتگو با شبکه ایران کالا گفت : طی جلسه ای که خلیل زاده رییس اتاق تعاون اتاق تهران و نائب رییس اتاق تعاون ایران با فعالان بخش تعاون استان تهران داشتند به تبادل نظرات و اندیشه کنش گرایان بخش تعاون پردادخته شد و موارد مهم ومفیدی مطرح شد.

مدیر روابط عمومی اتاق تعاون ایران با اشاره به اهداف جهش تولید افزود :هدف جهش تولید شاید ایجاد نسل برتر اقتصاد ایران اسلامی باشد که باعث می شود تولید تقویت بشود ضریب تبدیل حامل های انرژی افزایش یافته ،  منابع تولید ثروت واقعی به حداکثر برسد تا جایی که  تاثیر گذاری آن بر زندگی و رفاه مردم مشهود خواهد شد و همه مردم در تولید ثروت مشارکت دارند .

حاج محمدی درباره مهمترین تصمیم های تعاونی ها در سال جدید گفت : در سال جهتش تولید باید به ایجاد نسل تازه اقتصادی که تولید ثروت را به حداکثر می رساند و مبنای تصمیم گیری را عملی می کند که کمک کنیم و درنهایت در این راستا هم گرایی کامل بخش تعاون کشور اسلامی با  اقتصاد اسلامی و مقاومتی و موضوع جهش تولید ،ایجاد و زمینه های بسیار خوبی را هم به همراه خواهد داشت.

حاج محمدی یادآور شد:هنوز ظرفیت های زیادی در این حیطه موجود است که استفاده نشده است. تعاونی ها برمردم تکیه دارد و مردم در ثروت تعاونی شریکند و درنهایت مردم در تولید قوی سهم بزرگ اقتصادی می توانند بهره مند بشوند و توسعه را از همه نقاط سرزمین و کانون های جمعیتی آغاز کنند و با قدرت شاخص های برتر داشته و به شکل  گیری اقتصادی تاب آور و پایدار کمک کنیم . 

حاج محمدی از جنگ اراده ها سخن به میان آورد و افزود:در حال حاضر ما تنها در جنگ اقتصادی نیستیم و جنگ اراده ها را هم داریم که این ترجمان ، می تواند به تحقق شعارما می توانیم در حوزه تعاونی منجر شودو همه ارکان به صورت مستقیم و غیر مستقیم در تولید و ایجاد ارزش افزوده به صورت واقعی تقویت بشوند و در نهایت بتوانیم رشد ، توسعه اقتصادی و جهش تولید را به حداکثر برسانیم.

حاج محمدی از نگاه خلیل زاده نایب رییس اتاق تعاونی ایران درباره فضای افتصادی هم گفت :فضای اقتصادی که آقای دکتر خلیل زاده در موردش صحبت کردند همان ایجاد انگیزه اقتصادی سود آوری است. البته درصورتی که مبانی توسعه ای در بخش تعاون را به خوبی رعایت کنیم و نگاه توسعه ای را در بخش تعاون فراهم بیاوریم سود آوری حاصل می شود که منجر به منفعت فردی و جمعی و ملی خواهد شد و باعث می شود که در بخش اقتصادسهم بخش تعاون از بازارهای کالا پول و سرمایه و فضاهای دیگر به بیش از 50 درصد افزایش پیدا کند. 

مدیر روابط عمومی اتاق تعاون ایران به اهداف سال جدید اشاره کرد و گفت :دراین سال باید تلاش کنیم حداقل در بخش تعاون علامت های مثبت و سازنده اقتصادی را به صورت کامل برای مردم رونمایی کنیم و با توسعه جامعه تعاونی ها بتوانیم با رویکرد جهش تولیدات ، کشاورزی را با توجه به انبوه تعاونی های کشاورزی تا دو برابر افزایش بدهیم  که در نرخ بیکاری و کاهش نرخ آن سهیم بوده و تک رقمی اش کنیم و توسعه عدالت محور و توزیع عادلانه ثروت را تحقق بدهیم در نتیجه شاخص اقتصادی پایدار شکل خواهد گرفت و و نسل تازه ای در اقتصاد مردم محور عدالت محور و تاب آوری پایدار تاسیس کنیم.

 

شما مخاطبان محترم می توانید مشروح صحبت های مدیر روابط عمومی اتاق تعاون ایران را در فایل ویدئویی پیوست برنامه مشاهده کنید.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «اتاق تعاون»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها