صنایع استان مازندران در قاب شبکه ایران کالا | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

صنایع استان مازندران در قاب شبکه ایران کالا

  • سه شنبه 05 اسفند 1399 18:06
  • شناسه 60745
صنایع استان مازندران در قاب شبکه ایران کالا

شبکه ایران کالا اقدام به ساخت برنامه مستند اقتصادی پیشران با موضوع حمایت از تولیدات ویژه مازندران کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا همزمان با سال جهش تولید، به منظور حمایت از تولیدکنندگان و صنعتگران استان مازندران، شبکه ایران کالا اقدام به ساخت برنامه مستند تلویزیونی با عنوان "پیشران" کرده است که در 25 قسمت 5 تا 7 دقیقه ای پخش می شود. ‎

برنامه تلویزیونی پیشران به تهیه کنندگی و کارگردانی امیر فرخ صابر تهیه کننده و کارگردان سیما ساخته شده و از هفته آینده در فهرست پخش شبکه ایران کالا قرار می گیرد.

تهیه کننده و کارگردان برنامه پیشران با اشاره به علت تولید این مجموعه برنامه تلویزیونی گفت: شبکه ایران کالا سعی دارد در سال جهش تولید وضعیت تولید کارخانه ها و صنعتگران را در سراسر کشور مورد بررسی و حمایت قراردهد که براین اساس با توجه به اینکه تاکنون در استان مازندران چنین برنامه ای تولید نشده بود از این جهت به دنبال ساخت این برنامه تلویزیونی رفتیم تا بتوانیم صنایع و تولیدکنندگان استان مازنداران را در مجموعه برنامه پیشران معرفی کنیم.

وی ادامه داد: مستند اقتصادی "پیشران" در 25 قسمت 5 تا 7 دقیقه ای با موضوع حمایت از تولیدات ویژه استان مازندران تهیه و آماده پخش شده است که به زودی از شبکه ایران کالا در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

صابر افزود: همانطور که گفته شد هدف از تولید مستند های اقتصادی پیشران معرفی تولید کالا ها و خدمات در بخش های مختلف استان مازندران است تا نشان دهیم این استان به جز جاذبه های گردشگری جاذبه های اقتصادی و تولیدی زیادی نیز دارد.

وی اظهار کرد: تولید و ضبط این برنامه 25 قسمتی نزدیک به یک سال زمان برد که علت طولانی شدن تولید این مجموعه تلویزیونی مشکلاتی بود که بیماری کرونا برای کشور ایجاد کرد به طوری که رفت و آمد را به کارخانه ها برای ضبط برنامه سخت می کرد.

این تهیه کننده و کارگردان سیما خاطرنشان کرد: با همکاری بسیار خوبی که از سوی روابط عمومی استانداری مازندران و مدیریت شهرک های صنعتی استان مازندران با مجموعه عوامل تولید کننده این مستند های اقتصادی داشتند توانستیم این کار را به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت، تولید و آماده پخش کنیم.

به گفته صابر برای ساخت این برنامه های اقتصادی به دلیل توصیه مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از تولید داخل هیچ هزینه ای از صاحبان صنایع و تولیدکنندگان گرفته نشد به طوریکه هزینه کامل ساخت این برنامه از سوی شبکه ایران کالا تامین شده است.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «اخبار برنامه ها»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها