" دو روی سکه" بزودی از شبکه ایران کالا | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

" دو روی سکه" بزودی از شبکه ایران کالا

  • شنبه 13 آذر 1400 00:38
  • شناسه 78408
" دو روی سکه" بزودی از شبکه ایران کالا

مجموعه برنامه تخصصی " دو روی سکه" با موضوع فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال بزودی از شبکه تلویزیونی ایران کالا پخش می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  مستند ترکیبی " دو روی سکه" با موضوع تاریخچه پیدایش پول در ایران و جهان و روند تحولات از تهاتر تا ارزهای دیجیتال، به کارگردانی و تهیه کنندگی علی نصیری همه روزه در شبکه ایران کالا به روی آنتن خواهد رفت.
علی نصیری، مستندساز و کارگردان " دو روی سکه" که تهیه و تولید برنامه های مختلف در  حوزه ی دانش و اقتصاد را در کارنامه خود دارد، در توضیح بیشتر در این باره می گوید: ما در مقطعی از تاریخ زندگی می کنیم که ماهیت پول به کلی در حال تغییر است ،  نگاهی به تاریخچه پول در ایران و جهان  و روند تحولات ما را با حقیقتی اجتناب ناپذیر روبرو می سازد و آن اینکه: دوران پول های  فیات به سر آمده است و بستر اینترنت و ارزهای دیجیتال پول حال و آینده بشر خواهد بود.

وی افزود: توجه داشته باشیم که در حال حاضر نیز کاربرد پول فیزیکال(سکه یا اسکناس) در مبادلات روزمره عامه مردم به شدت کاهش یافته بصورتی که بندرت در جیب ما کیف پول، سکه یا اسکناسی یافت می شود. پول مهم ترین ابزار در فعالیت های اقتصادی است، پول های فیات و سیستم بانکی جهان پاسخگوی نیاز امروز و فردای بشر نیست . شناخت، تسلط بر فناوری ارزهای دیجیتال  و ورود به این عرصه یک ضرورت اجتناب ناپذیر است و رسالت  مجموعه برنامه دوروی سکه حرکت در این مسیر است. در شرایطی که کشور نیازمند تبئین مقررات و ضوابط در حوزه ارزهای دیجیتال می باشد  این برنامه فضای رسانه ای است برای هم اندیشی،  طرح دیدگاه های مختلف و تبادل نظر بین فعالان عرصه رمزارزها و قانون گذاران این حوزه.

انتهای پیام/

مطالب بیشتر از «اخبار برنامه ها»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها