تولید سریال نمایشی با مشارکت شبکه های ایران کالا و زاگرس | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

تولید سریال نمایشی با مشارکت شبکه های ایران کالا و زاگرس

  • سه شنبه 16 آذر 1400 00:32
  • شناسه 78459
تولید سریال نمایشی با مشارکت شبکه های ایران کالا و زاگرس

به منظور معرفی ظرفیت‌های استان کرمانشاه یک تفاهم نامه همکاری میان شبکه تلویزیونی ایران کالا و صدا و سیمای مرکز کرمانشاه منعقد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  افشین امیری، مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه با حضور در شبکه تلویزیونی ایران کالا ضمن بازدید از بخش های مختلف با اردشیر زابلی زاد، مدیر شبکه ایران کالا دیدار و تفاهمنامه ای را به امضا رساند.

به همین منظور، با هدف نمایش ظرفیت‌های اقتصادی و گردشگری استان کرمانشاه یک تفاهم نامه همکاری میان شبکه تلویزیونی ایران کالا و صدا و سیمای مرکز کرمانشاه منعقد شد.

افشین امیری مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه در این خصوص اظهار داشت: قرار است در قالب این تفاهم نامه یک سریال ۹۰ قسمتی (هر قسمت ۵۰ دقیقه) با ساختار نمایشی ساخته شود که در آن ظرفیت‌های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و گردشگری استان کرمانشاه معرفی می‌شود.

وی با بیان اینکه استان کرمانشاه در حوزه‌های مختلف ظرفیت‌های فراوانی دارد، افزود: اخیراً نیز منطقه اورامانات ثبت جهانی شده، بنابراین ضروریست که این ظرفیت‌ها در تراز ملی معرفی شود.

شبکه ایران کالا چندی است علاوه بر تولید و پخش مستندهای اقتصادی،  فیلم های سینمایی با موضوع تولید و تجارت را روانه آنتن کرده است. در همین راستا تولید سریال مشارکتی در دستور کار این شبکه قرار گرفته است.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «اخبار برنامه ها»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها