اطلاعیه مهم شبکه ایران درباره عقد قرارداد پخش تبلیغات تلویزیونی

 • یکشنبه 29 بهمن 1396 17:02
 • شناسه 15089
اطلاعیه مهم شبکه ایران درباره عقد قرارداد پخش تبلیغات تلویزیونی

شبکه تلویزیونی ایران با انتشار اطلاعیه ای، مقررات جدید برای پخش تبلیغات گروه های حمل و نقل، گردشگری، صنایع دستی، پوشاک، غذایی، درمانی، آرایشی بهداشتی و خدمات توزیع و فروش کالا را اعلام کرد.

بنابر اعلام واحد هماهنگی و ارتباطات شبکه ایران، متقاضیان پخش تبلیغات تلویزیونی در گروه های مذکور، باید قبل از عقد قرارداد با این شبکه، نسبت به اخذ استانداردهای لازم - که جزئیات آن در اطلاعیه آمده است - اقدام کنند.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

اجرای کامل استاندارد جهانی «گردشگری حلال» و «حلال» و صدور گواهینامه‌‌ها و نشان‌‌های جهانی مربوطه - برابر با مجوزهای به شماره 403/Lab/NACL مرکز ملی تایید صلاحیت ایران، 24099 سازمان مالکیت معنوی و 1305212 سازمان جهانی مالکیت معنوی(WIPO) - در اختیار موسسه بین‌‌المللی توسعه و تحقیق گردشگری با علایق ویژه(گردشگری حلال-SITI1)  بوده و علاوه بر این، صدور گواهی محصول فرآیند و خدمات(حلیت، سلامت و کیفیت) را نیز موسسه مذکور  - برابر با مجوز شماره 201/NACL مرکز ملی تایید صلاحیت ایران - بر عهده دارد.

 بر این اساس، «موسسه بین‌‌المللی توسعه و تحقیق گردشگری با علایق ویژه(گردشگری حلال-SITI1)»  به عنوان یگانه مرجع صدور نشان جهانی و گواهینامه بین‌‌المللی گردشگری حلال، حلال و ارائه کد محصول، خدمات و فرآیند در شاخه‌‌های بیست‌‌گانه (حمل و نقل هوایی، حمل و نقل دریایی، حمل و نقل زمینی، حمل و نقل ریلی، تولیدکنندگان خوردنی و آشامیدنی، هتل و اقامتگاه، بیمارستان، داندانپزشکی، رستوران، کافی‌‌شاپ، اماکن تفریحی، آرایشی و بهداشتی، دارویی، آرایشگاه، کشتارگاه، صنایع دستی، پوشاک، دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی، راهنمایان تور و فروشگاه‌‌های زنجیره‌‌ای) به شمار می‌‌آید.

از اینرو کلیه شرکت‌‌ها و موسساتی که تصمیم به عقد قرارداد پخش تبلیغات خود در شبکه ایران را داشته باشند باید حتما پیش از آن، جهت اخذ گواهینامه، نشان و کد مذکور از طریق موسسه یادشده اقدام نمایند.

شرکت‌‌ها و موسسات برای آگاهی بیشتر می‌‌توانند به پایگاه اینترنتی siti1.ir مراجعه داشته و یا با شماره تلفن 021-66485074 واحد روابط‌‌عمومی تماس حاصل فرمایند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «اخبار و رویداد»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • توصیه‌های ۵ روزه هواشناسی کشاورزی

  توصیه‌های ۵ روزه هواشناسی کشاورزی

  تأمین سوخت و تنظیم دمای مرغداری‌ها و دامداری‌ها با توجه به کاهش پنج درجه‌ای دما در روز آخر هفته، تسریع در برداشت محصولات مزارع سبزی و کاهش دور آبیاری مزارع پنبه به علت کاهش دما از جمله توصیه‌های هواشناسی کشاورزی برای بازه زمانی امروز تا روز جمعه (۸ تا ۱۱ آبان) است که از سوی اداره هواشناسی کشورارایه شده است.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها