هفته دفاع مقدس یادآور خاطره‌های فراموش نشدنی است

 • شنبه 01 مهر 1396 01:57
 • شناسه 987
هفته دفاع مقدس یادآور خاطره‌های فراموش نشدنی است

هفته دفاع مقدس یادآور خاطره‌های فراموش نشدنی از حماسه و دلاوری فرزندان این آب و خاک و حفظ دستاوردها و ارزش‌های بزرگ ایران است.

به گزارش شبکه تلویزیونی ایران کالا مقاومت و جانفشانی دلیرمردان ایرانی در جنگ هشت ساله تحمیلی در مقابل هجوم دشمن، موجب شد تا شاهد به زانو درآمدن دشمنان و عزت و سرافرازی امت مسلمان و استحکام حکومت ولایی و تمامیت ارضی کشور و حصول خودباوری در عرصه دانش، پژوهش، فناوری و نیل به اهداف بلند در سازندگی ایران اسلامی گردد.

بی گمان منشا این پیروزی ها و موفقیت ها تبلور روح ایمان و وحدت در رزمندگان اسلام و در پرتو توجهات حق تعالی بوده است.

سی و هفتمین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس یادآور روزهایی است که ارتش بعثی با وجود حمایت های استکبار جهانی در صدد شکست انقلاب نوپا و شکوهمند ایران اسلامی بود، اما با کمک ها و همت بالای مردم و رهبری امام (ره)و مقاومت فرزندان این آب و خاک اندیشه پلید تجاوزگران از بین رفت و اذهان مردم جهان را بر حق بودن ملت مظلوم ایران مهر تایید نهاد.

این روزها که با دهه محرم و عاشورای حسینی تقارن پیدا کرده است، بر معنویت آن افزوده است.

انتهای پیام/

مطالب بیشتر از «اخبار و رویداد»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • ۹ میلیاردی که از مردم گرفته می‌شود، به کجا می‌رود؟

  ۹ میلیاردی که از مردم گرفته می‌شود، به کجا می‌رود؟

  شرکت پست در قبال این‌که کارت‌های سوخت جامانده در این شرکت را به مالکان ارائه می‌کند، به ازای هر کارت سوخت ۱۰ هزار تومان از مالک خودرو دریافت می‌کند و با توجه به این‌که ۹۲۴ هزار کارت سوخت در این شرکت مانده، جمع مبلغ اخذشده از مردم، بیش از ۹ میلیارد تومان می‌شود.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها