دیجی کالا وارد بازار سرمایه می شود | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

دیجی کالا وارد بازار سرمایه می شود

  • یکشنبه 20 بهمن 1398 13:44
  • شناسه 41373
دیجی کالا وارد بازار سرمایه می شود

مدیرعامل دیجی کالا اعلام کرد این شرکت فعال در حوزه دیجیتال آماده ورود به بورس است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا به نقل از بورس پرس مدیرعامل دیجی کالا اعلام کرد این شرکت فعال در حوزه دیجیتال آماده ورود به بورس است و در صورت ورود، این شرکت با تمامی زیرمجموعه های خود با نام گروه اینترنتی دیجی کالا به بورس می آیند.

دیجی‌کالا به عنوان یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از یک دهه تجربه، با پایبندی به سه اصل، پرداخت در محل، 7 روز ضمانت بازگشت کالا و تضمین اصل‌بودن کالا موفق شده همگام با فروشگاه‌های معتبر جهان، به بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی ایران تبدیل شود.

حمید محمدی از برنامه شرکت دیجی کالا برای پذیرش بورس یا فرابورس و عرضه اولیه سهام خبر داد و گفت: با توجه به سرمایه گذاری در چند شرکت از جمله دیجی پی و روکولند شرکتی به عنوان گروه دیجی کالا ایجاد شده و در صورت پذیرش و عرضه در بورس ، تمامی این شرکت‌های دارای ارزش بسیار زیاد در قالب گروه اینترنتی دیجی کالا خواهند بود.

وی ادامه داد: دیجی کالا علاقمند ورود به بورس بوده و با توجه بلوغ در حوزه تجارت الکترونیکی و ساز و کار مالی ، توانایی پذیرش پیچیدگی‌ها بورس و تبدیل شده به یکی از شرکت‌های بزرگ بازار سهام را دارد.

محمدی ادامه داد: از شرایط ورود استارت آپ‌ها به بورس ، سودآوری سه سال گذشته است که با توجه به زیان و یا سود پایین استارت آپ‌ها در سال‌های اولیه فعالیت ، قابلیت عرضه این گروه در بورس وجود ندارد اما گروه اینترنتی دیجی کالا در صورتی که به سودآوری مناسب و قابل قبولی برسد می‌تواند بدون هیچ مشکل خاصی به عنوان یکی از شرکت‌های سودآور و بزرگ اینترنتی وارد بورس شود.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «ارتباطات»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها