هدیه شرکت ایرانسل به مناسبت روز پدر | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

هدیه شرکت ایرانسل به مناسبت روز پدر

  • یکشنبه 18 اسفند 1398 17:18
  • شناسه 41909
هدیه شرکت ایرانسل به مناسبت روز پدر

به مناسبت فرا رسیدن سالروز میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر، شرکت ایرانسل ۳۰ دقیقه مکالمه رایگان را در اختیار کاربران خود قرار داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا به مناسبت فرا رسیدن سالروز میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر، تمامی مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول می‌توانند تا پایان روز ۱۸ اسفندماه، دو شماره تلفن (همراه اول یا تلفن ثابت) را به لیست شماره‌های دلخواه خود اضافه کنند و تا ۳۰ دقیقه مکالمه درون شبکه رایگان با آنان داشته باشند.

مجموع حجم ۳۰ دقیقه‌ای این بسته، برای مکالمات با دو شماره دلخواه در نظر گرفته شده که متقاضی می‌تواند آن را برای مکالمه با یک یا دو شماره استفاده کند؛ البته محدودیتی در استفاده این بسته لحاظ نشده و متقاضی می‌تواند حجم مذکور را در چندین تماس جداگانه مصرف کند.

این طرح که با هدف حراست از سلامت مشترکان در روز‌های شیوع کرونا راه‌اندازی شده، زمینه‌ای را فراهم می‌آورد تا ضمن توجه به اهمیت در خانه ماندن، بتوانند به راحتی و بدون هزینه روز پدر را تبریک بگویند.

تمامی مشترکان اپراتور اول می‌توانند با شماره‌گیری کددستوری #۴۳ *۱۰* اقدام به فعالسازی بسته طرح روز پدر کنند؛ همچنین مشترکان بعد از پایان حجم بسته‌شان، پیامک اطلاع‌رسانی اتمام حجم دریافت می‌کنند.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «ارتباطات»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها