تپسی، برنامه‌نویسان را به چالش دعوت ‌می‌کند | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

تپسی، برنامه‌نویسان را به چالش دعوت ‌می‌کند

 • پنجشنبه 27 شهریور 1399 12:57
 • شناسه 45643
تپسی، برنامه‌نویسان را به چالش دعوت ‌می‌کند

تپسی رقابتی تکنیکال برای طراحی و توسعه یک بازی درون‌برنامه‌ای، برگزار کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  تپسی در این چالش، از برنامه‌نویسان دعوت کرده تا یک بازی درون‌برنامه‌ای طراحی کنند و برنده یک جایزه ۱۰ میلیون تومانی شوند. رقابت تکنیکال یا Hackathon تپسی که Techthon نام گرفته است، تا 28 شهریور ماه ادامه دارد.

شرکت‌کنندگان در این رقابت، لازم است تا طرح پیشنهادی خود را برای یک بازی که در قسمت جست و جوی خودروی اپلیکیشن تپسی قابل اجرا باشد، ارائه دهند.

تاکنون از لحظه درخواست سفر تا پیدا شدن خودرو برای مسافران در اپلیکیشن تپسی، هیچگونه بازی یا فعالیت سرگرم‌کننده و درگیر‌کننده با اپلیکیشن وجود نداشت. اما حالا تپسی در فراخوان خود اعلام کرده است که اعضای تیم تکنولوژی این مجموعه، به تعدادی ایده دست پیدا کرده و آن‌ها را تا مرحله اجرا پیش برده‌اند.

بازی طراحی و توسعه‌داده شده توسط شرکت‌کنندگان در چالش Techthon، در نهایت با طرح‌های پیشنهادی تیم تپسی به رقابت خواهند پرداخت و بازی برتر، در قسمت جست و جوی خودروی اپلیکیشن تپسی قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است تمامی داوطلبان شرکت در رقابت Techthon تپسی می‌توانند به آدرس اینترنتی https://tapsi.ir/techthon مراجعه کرده و بازی‌های طراحی و توسعه‌داده‌شده توسط خود را ارائه دهند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «ارتباطات»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • نبض تولید 30 مهر نوبت اول

  نبض تولید

  نبض تولید 30 مهر نوبت اول (58)

  مجموعه کارخانجات بوستان خزر تالش

 • نبض تولید

  نبض تولید

  نبض تولید (59)

  شرکت تعاونی تولیدی شهیران ایران در زمینه تولید صنایع غذایی

 • بررسی تحولات بازار سرمایه

  پیش گشایش

  بررسی تحولات بازار سرمایه (8)

  بررسی تحولات بازار سرمایه با حضور آقایان پورتدین، نائینیان و موسوی کارشناس بازار سرمایه، مجری کارشناس کریمی

 • تنظیم بازار خودرو و بورس

  چشم انداز اقتصاد

  تنظیم بازار خودرو و بورس (148)

  چشم انداز دوشنبه شب با حضورمیهمانان برنامه آقایان دکتر ابوالفضل خلخالی عضو هیئت علمی گروه مهندسی خودرو دانشگاه علم و صنعت، فربد زاوه کارشناس اقتصاد خودرو، روح الله ایزد خواه عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس و پیمان مولوی فعال سرمایه‌گذاری به بررسی تنظیم بازار خودرو و بورس پرداخت. چشم انداز دوشنبه 28 مهر

 • جمجمک- طلای کثیف

  جمجمک

  جمجمک- طلای کثیف (7)

  کارکترهای این انیمیشن به علت ناتوانی در عدم پرداخت شارژ ساختمان از سوی مدیر ساختمان توبیخ می شوند تا در نهایت تصمیم می گیرند با تفکیک زباله های تر و خشک و فروش آنها در اقتصاد خانواده صرفه جویی کرده و بتوانند شارژ ساختمان را از طریق درآمد حاصل از زباله های تولید شده ساختمان، پرداخت کنند و در این راه دست سودجویان را نیز کوتاه می کنند.

آخرین خبرها