85 هزار واحد صنعتي کوچک و بزرگ در کشور وجود دارد

 • دوشنبه 18 دی 1396 13:26
 • شناسه 13718
85 هزار واحد صنعتي کوچک و بزرگ در کشور وجود دارد

وزير صنعت معدن و تجارت گفت: واحدهاي کوچک و بزرگي در کشور علارغم دست و پنجه نرم کردن با مشکلات،­ مشغول به کار هستند

به گزارش شبکه ایران کالا ، محمد شريعتمداري­ ­­در دومين دوره اهداي نشان کارآفريني امين الضرب­ که­ در تالار وحدت برگزارشد، گفت: از ويژگي هاي امين الضرب علاوه بر حوزه هاي تجارت و صنعت،­ نگاه جامع ايشان بود و ­در رسيدگي به مشکلات مردم تلاش مي کرد ­­ بطوريکه­­ زماني که قحطي آمده بود امين الضرب با انتقال گندم­ جمع کثيري از مردم را از قحطي نجات داد.

وي افزود:­ امروز در ميان ما کساني هستند که در صحنه هاي اقتصادي جا پاي امين الضرب گذاشتند و در پيچ و خم ضوابط و مقررات پيچيده­ ما در شرايط تحريم و پسا برجام در شرايط گوناگون اقتصادي دست از تلاش برنداشتند و به مقصد، که توليد است رسيدند.

شريعتمداري ادامه داد:­ اين افراد که از همه پيچ و خم ها گذشتند بايد قدرداني شوند.

وزير صنعت معدن و تجارت­­ تاکيد کرد:­ در کشور ما علارغم مشکلات،­ ­اميدهاي فراواني وجود دارد­ و واحدهايي که با همه ­مشکلات از جمله بيمه، بانک و مقررات دست و پا گير دست و پنجه نرم مي کنند ­با اميد،­ از سختي ها عبور مي کنند.

وي تصريح کرد:­ به اميد روزي که اتاق بازگاني ايران و تهران و ­مجلس در کنار هم با ايجاد سهولت در فضاي کسب و کار قدم هاي بزرگي در زمينه کارآفريني بردارند.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «اشتغال و بیکاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • شگرد جدید معامله گران در بازار دلار و سکه

  شگرد جدید معامله گران در بازار دلار و سکه

  با نگاهی به پایگاه های اینترنتی معتبر ارز و سکه میتوان مشاهده کرد که در ابتدای هر روز قیمتهای سکه طلا و ارز سیر نزولی پیدا میکنند و در انتهای روز دوباره رشد صعودی خود را از سر می گیرند.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها