اقدامات بسیج اصناف در سال 97:آموزش به کسبه علاقمند به کارهای مجازی و کمک به راه اندازی فضاهای اینترنتی

 • سه شنبه 22 اسفند 1396 16:06
 • شناسه 15817
اقدامات بسیج اصناف در سال 97:آموزش به کسبه علاقمند به کارهای مجازی و کمک به راه اندازی فضاهای اینترنتی

نشست خبری مسئول سازمان بسیج اصناف و بازاریابان کشور صبح امروز با اهالی اصحاب رسانه و اصناف کشوری از جمله اتحادیه صنف طلا فروشان و اتحادیه تولید کنندگان و صادر کنندگان فرش دستباف تهران و همچنین اتحایه صنف پوشاک و...برگزار شد . 

نشست خبری دکتر حسن پور مسئول سازمان بسیج اصناف و بازاریابان کشور صبح روز سه شنبه 22اسفند 1396با اهالی اصحاب رسانه و اصناف کشوری از جمله اتحادیه صنف طلا فروشان و اتحادیه تولید کنندگان و صادر کنندگان فرش دستباف تهران و همچنین اتحایه صنف پوشاک و...برگزار شد . 

در این مراسم حسن پور از اقدامات بسیج اصناف در سال 97سخن گفت و افزود : گرد اوری کلیه هنرمندان و تولید کنندگان در سراسر کشور با معیارهای برند سازی هنرمندان همگام با معیارهای جهانی از اهداف این سازمان بوده است.

وی افزود ، تفاهم نامه مشترک با اتحادیه کسب و کارهای مجازی که شامل آموزش لازم به کسبه علاقمند به کارهای مجازی و کمک به راه اندازی فضاهای اینترنتی برای کسبه و در نهایت معرفی واحدهای صنفی در فروشگاهای اینترنتی نیز در دستور کار سازمان بسیج اصناف بوده است.

مسئول سازمان بسیج اصناف و بازاریابان کشور از همکاری خود و اتحادیه های صنفی با شبکه ایران کالا ابراز خرسندی کرد و افزود ،  شبکه ایران کالا بهترین جا برای تبلیغ و حمایت از تولید داخلی و تنها حامی تولیدکنندگان کشور است و ما امیدواریم همکاریهای خوبی را در راستای حمایت و تبلیغ از تولید ملی کشور داشته باشیم .

در این نشست از اصحاب رسانه به دلیل فعالیت یکساله شان در حمایت از تولید ملی و کمک به اقتصاد کشور قدردانی شد.

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «اشتغال و بیکاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • شگرد جدید معامله گران در بازار دلار و سکه

  شگرد جدید معامله گران در بازار دلار و سکه

  با نگاهی به پایگاه های اینترنتی معتبر ارز و سکه میتوان مشاهده کرد که در ابتدای هر روز قیمتهای سکه طلا و ارز سیر نزولی پیدا میکنند و در انتهای روز دوباره رشد صعودی خود را از سر می گیرند.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها