بهره برداری از خط تولید مونتاژ گوشی تلفن همراه در دزفول | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

بهره برداری از خط تولید مونتاژ گوشی تلفن همراه در دزفول

  • سه شنبه 14 فروردین 1397 11:55
  • شناسه 26410
بهره برداری از خط تولید مونتاژ گوشی تلفن همراه در دزفول

خط تولید مونتاژ گوشی تلفن همراه دزفول با حضور استاندار خوزستان، فرمانده سپاه ولی عصر (عج) خوزستان و جمعی از مسئولان افتتاح شد.

به گزارش شبکه ایران کالا ،غلامرضا شریعتی در آئین افتتاح این شرکت با اشاره به شعار امسال از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: احداث این واحد تولیدی کار ارزنده‌ای در بخش تکنولوژی است البته جزو قدم های اول است که باید گسترش پیدا کند.

وی افزود: شعار امسال که حمایت از کالای ایرانی است در راستای شعار سال های قبل است و در واقع بر مبنای اقتصاد درونزا و برون‌گرا بوده که یکی از ارکان آن تقاضا و بازار مصرف است تا کالا تولید شود و ایجاد تقاضا برای کالای داخلی و تشویق مردم برای مصرف محصولات داخلی در آن مورد تاکید است.

استاندار خوزستان  با اشاره به کارکرد 100 درصدی شرکت امواج کرخه دزفول از با استفاده از اجناس و مواد تولید داخل اظهار کرد: خوشبختانه این خط تولید کاملا داخلی است و دومین خط تولید تبلت در استان بعد از خرمشهر است و این واحد هم حتما باید گسترش داشته باشد و به تولید محصولات مختلف مانند پاوربانک، تبلت ویژه کودکان و موبایل های هوشمند برسد و تولیدات خود را بروز نماید و ما حمایت می کنیم که این شرایط فراهم شود.

استاندار خوزستان با قدردانی از کمک سردار شاهوارپور و سایر مسئولان در راه اندازی این واحد خاطرنشان کرد: همه باید برای کاهش بیکاری و افزایش تولید داخلی و خلق ثروت دست به دست هم دهیم.

شرکت امواج کرخه دزفول در مدت 15 ماه با اعتبار 20 میلیارد ریال ساخته شد و محصولاتی مانند تلفن همراه، قطعات گوشی و کابل شارژ تولید میکند. 

با بهره برداری از این واحد تولیدی برای 90 نفر فرصت شغلی ایجاد شد.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «اشتغال و بیکاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها