مدیران و کارکنان مهارت های ارتباطی می آموزند | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

مدیران و کارکنان مهارت های ارتباطی می آموزند

 • سه شنبه 23 مرداد 1397 09:22
 • شناسه 31686
مدیران و کارکنان مهارت های ارتباطی می آموزند

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: فقدان مهارت های ارتباط میان فردی در نیروی انسانی(کارگر و کارفرما) موجب بروز تنش های جدی فضای کار می شود.

به گزارش سایت شبکه ایران کالا به نقل از ایرنا، سازمان بین‌المللی کار عوامل مؤثر بر بهره‌وری را از دیدگاه وسیع‌تر از جمله عوامل زیست محیطی و جغرافیایی، عوامل تشکیلاتی و عوامل انسانی از قبیل روابط مدیریت و کارکنان، شرایط اجتماعی و روانی کار ارزیابی می کند که با توجه به این تقسیم بندی می توان دریافت، بهبود روابط میان مدیریت و کارکنان در ادارات و سازمان ها یکی از اقدامات ضروری است اما گاهی اوقات افراد مهارت های لازم برای برقراری ارتباطی مفید و موثر را ندارند.

سلیمان پاک سرشت گفت: آموزش روابط میان فردی در محیط کار را در قالب مهارت های عمومی لحاظ کرده ایم تا بتوانیم گامی برای ارتقاء این مهارت در فضای کاری برداریم.
رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور ادامه داد: به طورقطع نمی توان انتظار داشت افراد برای آموزش این مهارت ها در کلاس های آموزشی حضور یابند به همین دلیل برای تقویت این نوع از مهارت در نیروی انسانی باید از امکانات و ظرفیت های رسانه ها بهره کافی ببریم.
وی افزود: تفکر تیمی، همکاری و هماهنگی گروهی و شیوه درست انتقاد کردن از مهمترین بخش های آموزش مهارت های عمومی شهروندی است که اجرای آن را دنبال می کنیم و تلاش داریم در این زمینه مهارت های ضروری را در قالب بسته هایی در فضای مجازی به شهروندان ارائه دهیم.

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «اشتغال و بیکاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • تیزر شرکت فرش دارکوب امروز با برند دارمکو

  تلاش

  تیزر شرکت فرش دارکوب امروز با برند دارمکو (1)

  شرکت فرش دارکوب امروز با برند دارمکو : سازنده تابلو فرش های نفیس و منحصر به فرد دارای خط تولید محصولات تابلو فرش ، محصولات دار چوبک / دستگاه نقشه خوان صوتی و نمایشگر دیجیتالی نقشه بافت / خط تولید انواع دار قالی / مدیرعامل : امیدرضا خراسانی آدرس کارخانه:مشهد شهرک صنعتی کلات تلاش شمالی 19 تلفن0513243182

 • تولید توریهای پنجره مدرن

  بارکد

  تولید توریهای پنجره مدرن (488)

  توریهای پنجره با دوام بالا و کیفیت مناسب

 • آنونس وقت کار

  وقت کار

  آنونس وقت کار (80)

  توضیحاتی درباره برنامه آینده وقت کار در چهارشنبه 26 تیر 98

 • سازدهنی (علی ضیایی )

  سازدهنی

  سازدهنی (علی ضیایی ) (26)

  روایت زندگی علی ضیایی کارآفرین برجسته صنعت توریسم و گردشگری

 • معرفی شرکت آگر الکترونیک

  بارکد

  معرفی شرکت آگر الکترونیک (487)

  مهمانان حضوری : آقایان مهدی یارمحمدیان مدیرعامل شرکت آگر الکترونیک و سید مصطفی مصطفوی کاشانی نماینده شرکت توسعه کارآفرینی بهمن. مهمان تلفنی : آقای سید محمد امین شریعت رضوی کارشناس حوزه آب و انرژی شرکت آب و نیروی ایران. در این برنامه با فعالیت و محصولات شرکت آگر الکترونیک آشنا شدیم و مشکلات حوزه تولید را نیز بررسی کردیم.

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها