70 درصد صنایع دستی بدست زنان تولید می شود | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

70 درصد صنایع دستی بدست زنان تولید می شود

  • یکشنبه 18 شهریور 1397 11:32
  • شناسه 32665
70 درصد صنایع دستی بدست زنان تولید می شود

معاون زنان و خانواده ریاست جمهوری با بیان اینکه توجه به توانمندی زنان در شهرداری به خوبی انجام شده است، گفت: 70 درصد از صنایع دستی بدست زنان تولید می شود.

به گزارش شبکه ایران کالا به نقل از ایرنا، معصومه ابتکار در مراسم افتتاح سیزدهمین نمایشگاه تولیدات زنان که در سالن همایش های بوستان گفتگو گفت: زنان همچون مردان از بدو انقلاب توانستند در اعتلای کشور نقش به سزایی را داشته باشند.

وی ادامه داد: هم اکنون 30 درصد از مدیریت به زنان اختصاص یافته است که در شورای شهر و شهرداری تهران این رویکرد نیز ادامه خواهد داشت.
ابتکار به سیزدهمین دوره نمایشگاه توانمندی زنان اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه زمینه ای برای انعکاس توانمندی زنان است و شهرداری های کلان شهرها باید توانمندی این قشر را به معرض نمایش درآورند.
وی ادامه داد: در دولت نگاه ویژه ایی به طرح های توان افزایی اشتغال زنان دیده شده است و در حال حاضر نیز طرح تکاپوی اشتغال در حال اجرا است.
ابتکار با بیان اینکه زنان در سال های 96 و 97 سهم به سزایی در مشارکت اقتصادی داشته اند، گفت: در رایزنی با فراکسیون زنان مجلس در صدد اشتغال و توانمندی بیشتر زنان هستیم. 
نمایشگاه عرضه تولیدات پوشاک زنان با عنوان پوشاک اسلامی تا 22 شهریور از ساعت 10 تا 21 در محل بوستان گفتگوی پایتخت دایر است.

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «اشتغال و بیکاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها