افزایش 5 میلیون تومانی وام مسکن مهر پردیس | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

افزایش 5 میلیون تومانی وام مسکن مهر پردیس

  • دوشنبه 07 آبان 1397 09:29
  • شناسه 34737
افزایش 5 میلیون تومانی وام مسکن مهر پردیس

معاون وزیر راه و شهرسازی: برای تسهیل و کمک به متقاضیان، وام پروژه‌های مسکن مهر پردیس پنج میلیون تومان افزایش می یابد.

به گزارش شبکه ایران کالا به نقل از  ایرنا،  طاهر خانی  در نشست بررسی آخرین مسائل و مشکلات مربوط به مسکن مهر در محل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: به منظور کمک به آورده متقاضیان مسکن مهر در پروژه‌هایی که هنوز به افتتاح نرسیده و افزایش قیمت داشتند، مبلغ 5 میلیون تومان وام به عنوان جایگزین آورده مردم در نظر گرفتیم.

او افزود: افزایش وام برای پروژه‌های مسکن مهر پردیس در نظر گرفته شده و ممکن است وام برخی پروژه‌های مسکن مهر درسایر شهرها افزایش داشته باشد؛ این طرح به دولت ارائه شده از محل اعتبارمسکن مهر تامین می‌شود.
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید در خصوص تامین منابع مالی مربوط به اتمام ساخت و ساز گفت: بیشتر پروژه‌های باقی‌مانده در مرحله نازک‌ کاری هستند و افزایش امسال قیمت ها در تاخیر تحویل واحدها تاثیر گذاشته است.
حبیب الله چاغروندی افزود: افزایش قیمت آسانسور، رادیاتو، پکیج، بوستر پمپ و‌ شیرآلات مشکلات زیادی برای ما ایجاد کرد، تهیه پکیج برای واحدها یکی از مشکلات اصلی ما در تحویل به واحدها بود، با پیگیری انجام شده توسط شرکت عمران هر هفته 100 پکیج به سازندگان تحویل می‌شود.
شهر پردیس با جمعیت 170 هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد و با تحویل پروژه های مسکن مهر درفازهای 11و 5و8 جمعیت این شهر به 700 هزار نفر می رسد.

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «اشتغال و بیکاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها