افتتاخ نخستین نیروگاه گازی 42 مگاواتی ساخت داخل در زاهدان | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

افتتاخ نخستین نیروگاه گازی 42 مگاواتی ساخت داخل در زاهدان

 • پنجشنبه 01 آذر 1397 11:02
 • شناسه 35373
افتتاخ نخستین نیروگاه گازی 42 مگاواتی ساخت داخل در زاهدان

نخستین نیروگاه گازی 42 مگاواتی ساخت داخل در زاهدان با اعتباری افزون بر 400 میلیارد تومان امروز با حضور وزیر نیرو افتتاح شد.

به گزارش شبکه ایران کالا به نقل از ایرنا، مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سیستان و بلوچستان در حاشیه آیین افتتاح واحد گازی 42 مگاواتی نیروگاه زاهدان  اظهار داشت: این نیروگاه مجموعه ای از دستاوردهای بسیار مهم پروژه های تحقیق و توسعه گروه مپنا از جمله توربین MGT40، ژنراتور 50 مگاولت آمپری و سامانه برق و کنترل و تجهیزات جانبی عرضه شده است.
محبعلی قزاق جاهد گفت: نیروگاه گازی 42 مگاواتی زاهدان توان بالایی در زمینه قابلیت های تولید جزیره ای و خارج از شبکه دارد و از توان تامین برق برای 40 هزار مشترک در هرشبانه روز برخوردار است.
وزیر نیرو صبح امروز (پنجشنبه) به منظور کلنگ زنی عملیات اجرایی بخش گاز نیروگاه سیکل ترکیبی با ظرفیت 480 مگاوات و همچنین افتتاح نیروگاه گازی 42 مگاواتی وارد زاهدان شد.
بازدید از تصفیه خانه آب زاهدان، طرح دوم خط انتقال آب به زاهدان از زابل و وضعیت آبرسانی به دهستان منزل آب نیز از جمله برنامه های وی در سفر به زاهدان است. 
وزیر نیرو در این سفر با استاندار، مجمع نمایندگان و مدیران عامل صنعت آب و برق سیستان و بلوچستان دیدار و گفت و گو خواهد کرد.

 

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «اشتغال و بیکاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها