سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت در اصفهان گشایش یافت | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت در اصفهان گشایش یافت

  • چهارشنبه 14 آذر 1397 10:15
  • شناسه 35719
سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت در اصفهان گشایش یافت

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت اصفهان روز سه شنبه در محل برگزاری نمایشگاه‌ های بین‌ المللی استان گشایش یافت.

به گزارش شبکه ایران کالا به نقل از ایرنا، در این نمایشگاه که یکی از معتبرترین نمایشگاه‌ها در منطقه مرکزی کشور است، مشارکت‌ کنندگانی از چند استان و همچنین نمایندگان شرکت‌های فعال در عرصه بین ‌المللی حضور دارند. 

90 شرکت معتبر از استان های اصفهان، تهران، سمنان و آذربایجان شرقی و نمایندگان فروش محصولات و خدمات کشورهای چین، کره، ترکیه و آلمان، محصولات و توانمندی های خود را در 197 غرفه این نمایشگاه به نمایش گذاشته اند. 
مشارکت کنندگان در نمایشگاه اصفهان انواع خدمات مهندسی، ماشین ابزار و ملزومات کارگاهی، تجهیزات صنعتی و کارگاهی، دستگاه های جوش، بُرش، لیزر، سیستم های هیدرولیک و پنوماتیک، لیفتراک و بالابر صنعتی، صنایع و خدمات وابسته کارگاهی و ایمنی و بهداشت صنعتی، ابزار دقیق، اتوماسیون صنعتی و نظافت صنعتی را در بیش از پنج هزار مترمربع فضای نمایشگاهی عرضه کرده اند تا فعالان این عرصه، با آخرین محصولات مرتبط آشنا شوند. 
این نمایشگاه در حالی برگزار می‌ شود که اصفهان با برخورداری از 10 هزار واحد تولیدی، دومین استان بزرگ صنعتی کشور به شمار می‌ رود و بخش زیادی از محصولات مورد نیاز حوزه صنعت در سطح ایران را تامین می ‌کند. 
این نمایشگاه یکی از گسترده ‌ترین رویدادهای صنعتی و بازرگانی کشور به شمار می رود که با ارائه قابلیت ‌شرکت ‌ها، هدایتآنها به سمت بازارهای گسترده ‌تر، ایجاد فرصت برای صنعتگران خلاق و معرفی آخرین محصولات، تبادل نظر با صنایع کشورها و استان‌ های شرکت ‌کننده و افزایش حجم مبادلات تجاری و بازرگانی داخلی و خارجی و ایجاد رقابت‌ سالم داخلی و بین ‌المللی می کوشد شرایط مطلوبی برای فعالان اقتصادی حوزه صنعت فراهم آورد. 
سیزدهمین نمایشگاه صنعت روزهای 13 تا 16 آذر از ساعت 15 تا 21 برپاست. 

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «اشتغال و بیکاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها