پرداخت 226 میلیارد ریال تسهیلات به طرح های اولویت دار بخش کشاورزی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

پرداخت 226 میلیارد ریال تسهیلات به طرح های اولویت دار بخش کشاورزی

  • جمعه 28 تیر 1398 23:16
  • شناسه 38934
پرداخت 226 میلیارد ریال تسهیلات به طرح های اولویت دار بخش کشاورزی

حسین پهلوری مدیر صندوق کارآفرینی امید استان گلستان با اشاره به امضای تفاهم‌نامه با سازمان جهاد کشاورزی برای حمایت از ایجاد اشتغال و سرمایه‌گذاری در این بخش گفت: ۲۲۶ میلیارد ریال تسهیلات به طرح‌های اولویت‌دار بخش کشاورزی در استان پرداخت می‌شود.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، حسین پهلوری مدیر صندوق کارآفرینی امید استان گلستان، درحاشیه امضای تفاهم‌نامه همکاری با سازمان جهاد کشاورزی گلستان برای حمایت از ایجاد اشتغال اظهار داشت: این تفاهم‌نامه برای ایجاد اشتغال و سرمایه‌گذاری در طرح‌های اولویت‌دار بخش کشاورزی استان به امضا رسیده است.

وی گفت: بر همین اساس 226 میلیارد ریال تسهیلات به طرح‌های اولویت‌دار بخش کشاورزی در استان پرداخت می‌شود.

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان بیان کرد: گلستان به علت شرایط آب و هوایی و دشت‌های حاصل‌خیز ظرفیت‌های خوبی برای توسعه بخش کشاورزی دارد.  

وی افزود: این صندوق برای ایجاد اشتغال پایدار و تامین زنجیره غذایی و ارزآوری به واسطه صادرات محصولات کشاورزی از فعالیت‌های این بخش حمایت می‌کند.

پهلوری گفت: در این تفاهم‌نامه اعطای وام قرض‌الحسنه تلفیقی از محل منابع مشترک سازمان جهاد کشاورزی و صندوق به معرفی‌شدگان از طرف سازمان جهاد کشاورزی برای توسعه و ایجاد اشتغال در فعالیت‌های اشتغال‌زا واولویت‌های سرمایه‌گذاری بخش کشاورزی در دستور کار قرار می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: این تسهیلات به افرادی که دارای شرایط لازم طبق ضوابط و مقررات و دستورالعمل‌های جاری صندوق باشند، پرداخت می‌شود.

 حسین پهلوری مدیر صندوق کارآفرینی امید استان گلستان، گفت: طرح‌های بخش دام و طیور، زنبورعسل، شیلات و آبزیان، فعالیت‌های حوزه دامپزشکی، صنایع تبدیلی و تکمیلی کشاورزی، اصلاح و بهسازی، تجهیز و توسعه کشت گلخانه‌ای، اصلاح و بهسازی و توسعه باغات، توسعه کشت گیاهان دارویی، پرورش قارچ، توسعه نهالستان‌ها و تولید بذور اصلاح شده، توسعه و تجهیز آزمایشگاه‌ها و کلینیک‌های گیاه پزشکی، بازسازی و نوسازی ماشین‌آلات برداشت و سایر فعالیت‌های حوزه مکانیزاسیون کشاورزی و توسعه بازار محصولات کشاورزی در اولویت استفاده از این تسهیلات هستند.

مطالب بیشتر از «اشتغال و بیکاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

خبر آگهی

  • خبر آگهی

    خبر اگهی

    خبر آگهی (654)

    خبر آگهی ساعت 14 مورخ 98/05/13_ ورود 4 میلیون تن کالای اساسی به بنادر کشور _ پرداخت 320 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در استان گلستان _ تولید 50 هزار تن محصولات باغی در استان مرکزی _ و در آخر گزارشی از روستای رباط باغ ملک همراه با تصاویر گردشگری این روستا

آخرین خبرها