صادرات سالانه ۲.۵ میلیون قطعه انواع ظروف تفلون از یک شرکت اراکی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

صادرات سالانه ۲.۵ میلیون قطعه انواع ظروف تفلون از یک شرکت اراکی

  • یکشنبه 06 مرداد 1398 10:01
  • شناسه 39022
صادرات سالانه ۲.۵ میلیون قطعه انواع ظروف تفلون از یک شرکت اراکی

یک شرکت تولید ظروف تفلون اراکی سالانه ۲.۵ میلیون قطعه محصول به خارج از کشور صادر می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، به نقل از خبرگزاری صدا و سیما یک کارخانه تولید ظروف تفلون در قطب صنعتی خیراباد اراک سالانه ۲.۵ میلیون قطعه انواع ظروف تفلون به خارج از کشور صادر می‌کند.

 قاسمی مدیر عامل شرکت هِلِنای خیرآباد اراک گفت: این کارخانه سالانه ۵ میلیون قطعه انواع ظروف تفلون تولید می‌کند که نیمی از تولیدات این کارخانه به کشور‌های عراق، ترکیه و کشور‌های سی آی اس (ارمنستان، بلاروس، قزاقستان، قرقیزستان، روسیه، تاجیکستان، افغانستان و صربستان) صادر می‌شود.

وی افزود: این شرکت هر ساعت هزار قطعه و در شبانه روز حدود ۱۹ هزار قطعه ظروف تفلون متنوع در سی مدل انواع ظروف تفلون تولید می‌کند.

ایشان با بیان این که ۸۰ درصد مواد اولیه این کارخانه از بازار داخلی تامین می‌شود اضافه کرد: این شرکت برای ۲۵۰ نفر به صورت مستقیم و ۸۵۰ نفر به صورت غیر مستقیم اشتغالزایی کرده است.

مدیرعامل شرکت تولید ظروف تفلون در خیرآباد اراک مهم ترین خواسته این شرکت را حمایت مسئولان از این صنعت دانست و افزود: این کارخانه در صورت حمایت مسئولان می‌تواند تا ۳۰ درصد افزایش تولید و اشتغال داشته باشد.

بعد از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی، در سال ۱۹۹۲ یک تشکل منطقه‌ای با حضور کشور‌های تازه تاسیس که اکثرا جمهوری‌های اصلی این اتحادیه بودند تشکیل شد که به کشور‌های سی آی اس معروف شدند و اعضای فعلی آن ارمنستان، بلاروس، قزاقستان، قرقیزستان، روسیه، تاجیکستان، افغانستان و صربستان هستند.

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «اشتغال و بیکاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها