تجلیل از 21 تعاونی برترسیستان وبلوچستان | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

تجلیل از 21 تعاونی برترسیستان وبلوچستان

  • شنبه 16 شهریور 1398 05:30
  • شناسه 39428
تجلیل از 21 تعاونی برترسیستان وبلوچستان

به مناسبت هفته تعاون در مراسمی از 21 تولیدکننده ، صنعتگر و کارآفرین تعاونی های برتر سیستان و بلوچستان در زاهدان تجلیل شد.

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، محمد رضا سپهری معاون وزیر و رئیس موسسه کار و تامین اجتماعی کشور، گفت: امروزه سازمان بین المللی کار موضوعی با نام آینده مشاغل را مطرح کرده است، آینده ای که موفقیت در آن، در گرو بهره مندی از فن آوری های روز است.
محمد رضا سپهری افزود: در این برهه که جمعیت کشور جوان و هنوز به سمت پیری نرفته است، می شود از توانمندی های جوانان برای توسعه اقتصاد کشور استفاده کرد.

وی با تاکید بر ضرورت برند سازی تعاونی ها افزود: بازاریابی اینترنتی موجب کاهش هزینه های حمل و نقل و حذف دلالان می شود و نیاز است تعاونی ها به صورت شبکه ای بهم پیوند بخورند تا در عرصه تولید ، نیروی حمایتی پایداری باشند.
سپهری کسب و کارهای جدید را مبتنی بر فراگیری فن آوری های جدید عنوان کرد و گفت: مدل های کسب کار ، امروزه از سنتی به سمت مدرن در حال تغییر است و شرکت های دانش بنیان وارد دنیای جدید کسب و کار شدند تا با توجه به ظرفیت های موجود هر منطقه ، از فناوری برای تجارت و بازاریابی استفاده کنند.

جهاندیده مدیرکل تعاون ، کار و رفاه و امور اجتماعی سیستان و بلوچستان نیز در این مراسم گفت: در این استان دو هزار و 200 تعاونی فعال است که جمعیتی بیش از یک میلیون و 800 هزار نفر را تحت پوشش قرار داده اند.

 

مطالب بیشتر از «اشتغال و بیکاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها