افتتاح طرح های عمرانی در دامغان | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

افتتاح طرح های عمرانی در دامغان

 • شنبه 16 شهریور 1398 05:32
 • شناسه 39430
افتتاح طرح های عمرانی در دامغان

پنج طرح عمرانی ، خدماتی و ورزشی با حضور معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان دامغان به بهره برداری رسید.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، این طرح ها شامل افتتاح اولین واحد مسکونی آسیب دیده روستایی و شهری استان سمنان در روستای تویه در زمینی به مساحت 200 متر مربع ، ساختمان خانه بهداشت روستای تویه در زمینی به مساحت 90 مترمربع ، آسفالت جاده روستای امروان به طول 9 هزار متر مربع ، بهسازی جدول گذاری وآسفالت روستای عبدالله آباد به طول 11 هزار متر مربع و مجتمع آب رسانی روستای صید آباد به منظور تامین آب شرب بهداشتی روستاهای الله آباد ، حجاجی ، صیدآباد و دولت آباد با مخزن ذخیره آب 500 متر مکعبی بود.
استخر سرپوشیده مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران دامغان در زمینی به مساحت هزار و 800 متر مربع هم با حضور معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به بهره برداری رسید.

این مجموعه شامل جکوزی ، سونا و 2 استخر ویژه کودکان و بزرگسالان است.
صادقی فر معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در مراسم افتتاح این طرح ها گفت: در کشور 250 مجموعه فرهنگی ورزشی کارگری فعال است 
برای افتتاح این طرح ها بیش از 60 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «اشتغال و بیکاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • نمایشگاه آسانسور:گروه مهندسی بازرگانی هیدرولیفت (سایت)

  نما و نمایشگاه

  نمایشگاه آسانسور:گروه مهندسی بازرگانی هیدرولیفت (سایت) (144)

  تولیدکننده آسانسورهای هیدرولیک و نیرو محرکه اصلی آسانسور و سایر متعلقات

 • شرکت تولیدی پوشاک نانو مهیار زنجان

  پیشران 9

  شرکت تولیدی پوشاک نانو مهیار زنجان (3)

  شرکت تولیدی صادراتی پوشاک مهیار، سال 1366 با تولید جوراب، قدم به عرصه تولید نهاد. این شرکت اولین تولید کننده جوراب آنتی باکتریال در ایران می باشد که با استفاده از فناوری نانوذرات نقره، اقدام به تولید جوراب با خاصیت ضد میکروب و ضد بو نموده است.

 • نمایشگاه آسانسور:شرکت ایمن موتور فرش باف(سایت)
 • شرکت تولیدی پوشاک نانو مهیار زنجان

  پیشران 9

  شرکت تولیدی پوشاک نانو مهیار زنجان (3)

  شرکت تولیدی صادراتی پوشاک مهیار، سال 1366 با تولید جوراب، قدم به عرصه تولید نهاد. مدیریت این شرکت طی سالهای متمادی با عبور از چالشهای متعدد، روز به روز به میزان تولید خود افزود و محصولات خود را علاوه بر جوراب، به دستکش و زیرپوش نیز گسترش داد. این شرکت اولین تولید کننده جوراب آنتی باکتریال در ایران می باشد که با استفاده از فناوری نانوذرات نقره، اقدام به تولید جوراب با خاصیت ضد میکروب و ضد بو نموده است.

 • موج بافی ( اصلاح تایتل )

  تعادل

  موج بافی ( اصلاح تایتل ) (1)

  موج بافی موج پارچه ایست دستبافت که از پشم گوسفند بافته می شود و از رنگهای متعدد و شاد برخوردار است. در قدیم از موج به عنوان رختخواب پیچ ، پتو ، پشتی ، رویه کرسی ، سجاده و گاه برای چادر عشایر استفاده می شده است. از موج در ماه های سرد به عنوان رو انداز و قدیمترها به عنوان پوشش تزئیینی روی کرسی ها می انداختند. نقوش تزئیینی موج دارای ویژگی های مشابهی است و در محدوده خاصی سیر می کند. طرح های موج که از اصالت و خصوصیات محلی و بومی برخوردار هستند عبارتند از پر طاووس ، چهارخانه، سیاه و سفید، تخت قرمز ، گل، کله کبکی ، شانه ، گنجیشک ، پروانه، بزکوهی ، درخت و ماهی ، ترنج و برگ بیدی.

آخرین خبرها