تشکلات کارگری یک نماینده ثابت در مجلس می خواهد | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

تشکلات کارگری یک نماینده ثابت در مجلس می خواهد

  • چهارشنبه 30 بهمن 1398 17:11
  • شناسه 41586
تشکلات کارگری یک نماینده ثابت در مجلس می خواهد

عضو هیئت مدیره کانون عالی کارگران در گفت و گو با تحریریه اقتصاد شبکه ایران کالا گفت:تشکیلات کارگری حداقل باید یک نماینده‌ای را به صورت ثابت در مجلس شورای اسلامی داشته باشد تا بتواند به صورت منظم به مشکلات این قشر از مردم به موقع رسیدگی کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  اکبر شوکت عضو هیئت مدیره کانون عالی کارگران با حضور در استدیوی شبکه ایران کالا و در گفت و گو با تحریریه اقتصاد به موضوع مجلس ، اقتصاد و کارگران پرداخت.

عضو هیئت مدیره کانون عالی کارگران گفت:  جامعه کارگری و حقوق بگیر بیش از نیمی از جمعیت کشور را تشکیل می‌دهند و مطالبه این جامعه از مجلس این است که نسبت به مسائل آن توجه ویژه داشته باشند.

آقای شوکت افزود:  یکی از مسائل مهم در جامعه کارگری بحث بیمه تامین اجتماعی است و نمایندگان مجلس نباید بگذارند کارگرانی که 30 حق بیمه پرداخت کرده دغدغه‌ای نسبت به آینده داشته باشد.

 عضو هیئت مدیره کانون عالی کارگران افزود:  86 درصد کارگران قرارداد موقت دارند که مدت آنها 1ماهه، 3ماهه، 6 ماهه و 1 ساله بوده است و نماینده‌های مجلس باید به این وضعیت خاتمه دهند.

وی تصریح کرد: تشکیلات کارگری حداقل باید یک نماینده‌ای را به صورت ثابت در مجلس شورای اسلامی داشته باشند.

عضو هیئت مدیره کانون عالی کارگران افزود: از مجلس آینده انتظار داریم تا اصلاحاتی انجام شود تا جامعه کارگری به دلیل ناهماهنگی‌ها متضرر نشود.

 

شما مخاطبان محترم می توانید مشروح صحبت های عضو هیئت مدیره کانون عالی کارگران را در فایل ویدئویی پیوست برنامه مشاهده کنید.

 

انتهای پیام/

 

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «اشتغال و بیکاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها