صندوق های قرض الحسنه اشتغال زایی در خدمت کارآفرینی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

صندوق های قرض الحسنه اشتغال زایی در خدمت کارآفرینی

  • پنجشنبه 01 اسفند 1398 00:49
  • شناسه 41594
صندوق های قرض الحسنه اشتغال زایی در خدمت کارآفرینی

مدیر آموزش، اشتغال و کارآفرینی سازمان بسیج سازندگی استان تهران در گفت و گو با برنامه تحریریه اقتصاد شبکه ایران کالا گفت: صندوق های قرض الحسنه اشتغال زایی می تواند کارآفرینی و اشتغال در کشور را توسعه دهد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا صالحی با حضور در برنامه تحریریه اتاق اقتصاد اظهار داشت: هدف اصلی تاسیس این صندوق ها اشتغالزایی است. این صندوق ها با حضور و مشارکت مردم تاسیس شده و در جهت محرومیت زادیی تعریف شده است. سازمان بسیج سازندگی هم یکی از ارکان تشکیل صندوق های اشتغالزایی است.

وی به فعالیت های آموزشی سازمان بسیج سازندگی اشاره کرد و افزود: ما طبق تفاهمنامه ای که با سازمان فنی حرفه ای داشتیم،رشته هایی که منجر به اشتغال می شود را به صورت رایگان آموزش می دهیم.

مدیر آموزش، اشتغال و کارآفرینی سازمان بسیج سازندگی استان تهران ادامه داد: یکی دیگر از ساحت های خدمت رسانی بسیج سازندگی، ارائه آموزش های مختلف برای افرادی معتاد بازپروری شده است؛ با این هدف که به جامعه بازگشته و مفید باشند.

شما مخاطبان محترم می توانید مشروح صحبت های مدیر آموزش، اشتغال و کارآفرینی سازمان بسیج سازندگی استان تهران را در فایل ویدئویی پیوست برنامه مشاهده کنید.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «اشتغال و بیکاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها