کسب و کارهای اینترنتی / تهدیدها و فرصت‌ها | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

کسب و کارهای اینترنتی / تهدیدها و فرصت‌ها

  • یکشنبه 22 تیر 1399 15:11
  • شناسه 44121
کسب و کارهای اینترنتی / تهدیدها و فرصت‌ها

دکتر مهریزدان در گفتگو با شبکه ایران‌کالا گفت: امروزه به دلیل شرایط تحریمی و شیوع کرونا فرصت خوبی برای تولید محصولات دیجیتالی فراهم شده است.


کارشناس کسب و کارهای اینترنتی اظهار داشت: با توجه به عدم تثبیت قیمت‌ها فرصتی برای تولید محصولات آماده و حتی محصولاتی که به صورت نیمه‌آماده می تواند در کنار محصولات آماده به تولید برسد ایجاد شده و بسیاری از شرکت‌ها و کمپانی ها به دنبال این چنین محصولاتی هستند.
مهریزدان با اشاره به این‌که امروز حجم گسترده‌تری از تقاضا وارد بازار شده است و تولید کنندگان سابق جوابگوی این میزان تقاضا نیستند افزود: این حجم از تقاضا فرصت خوبی برای به دست گرفتن بازار و تولید محصولات ایجاد کرده است.
مهریزدان ادامه داد: محصولاتی در حوزه دیجیتال قابل عرضه هستند که فیزیکی باشند محصولاتی مانند پوشاک و ... خریدار به فرصت بیشتری برای تصمیم گیری و خرید نیاز دارد.
کارشناس کسب و کارهای اینترنتی با بیان این که امروزه به دلیل شرایط کرونا فرصت خوبی برای ارائه خدمات ایجاد شده که یکی از این حوزه‌ها خدمات حمل و نقل کالایی مانند پست است گفت: لزوما نیازی نیست از همه روش های بازاریابی برای کسب و کارهای اینترنتی استفاده کرد بلکه باید متناسب با بودجه بهترین سیستم و امکانات ممکن را تهیه کرد.
مهریزدان به شروع کنندگان کسب و کارهای اینترنتی هشدار داد: کسب و کارهای دیجیتال به سرعت قابلیت کپی برداری دارند و برای موفق شدن باید در کمترین زمان ارتباطات خود را فراهم کرد.
مهریزدان با بیان این‌که ماندگاری و ارزشمند کردن کسب و کار از اولویتهای شروع کنندگان کسب و کارهای اینترنتی است گفت: صاحب کسب و کار دیجیتالی باید دارای هوشمندی سازمانی باشد تا موفق شود.
شما مخاطبان محترم می توانید مشروح صحبت های مدیرعامل شرکت صنایع مس طارم را در فایل ویدئویی پیوست برنامه مشاهده کنید.

مطالب بیشتر از «اشتغال و بیکاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها