افزایش میزان وام مشاغل خانگی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

افزایش میزان وام مشاغل خانگی

  • یکشنبه 22 تیر 1399 17:09
  • شناسه 44124
افزایش میزان وام مشاغل خانگی

دبير ستاد ساماندهي و حمايت از مشاغ خانگي كشور گفت: سقف وام براي مشاغل خانگي به ۵۰ ميليون تومان افزايش يافته است.

مهناز امامدادي گفت: سقف وام مشاغل خانگي براي اشخاص حقيقي پيش از اين 20 ميليون تومان بود و براي فعاليت‌هاي گروهي و شبكه‌اي و پشتيباني هم تا سقف 200 ميليون تومان وام پرداخت مي‌شود.

وي تاكيد كرد : رويكرد ما تعامل با دستگاه‌هاي اجرايي و بخش خصوصي دخيل در اجراي طرح و ارائه خدمات آموزش و مشاوره حضوري و غيرحضوري به متقاضيان مشاغل خانگي براي اتصال به بازار و ايجاد زيرساخت‌هاي بازاريابي و فروش محصولات مشاغل خانگي و ايجاد امكان و تسهيل نظارت وزارت بر فرآيند اجراي طرح از طريق نرم‌افزار كنترل پروژه و بازديدهاي ميداني است.

دبير ستاد ساماندهي و حمايت از مشاغل خانگي كشور افزود: فهرست اين كسب و كار ها را داريم و با توجه به استحقاق آنها براي دريافت اين تسهيلات به آنها كمك خواهيم كرد.

وي افزود : طرح ملي توسعه مشاغل خانگي در مرحله شامل شناخت ظرفيت ها و مزيت هاي منطقه است و ، توانمندي افرادي كه در رشته هاي مختلف در آنجا وجود دارند و افرادي كه مي توانند در اين روند مفيد باشند.

امامدادی اضافه کرد: مرحله دوم تقويت افرادي است كه مي توانند در اين طرح مفيد باشند و در مباحث كارآفريني، بازارشناسي و ... آموزش هايي ارائه  مي شود.

وی گفت: حدود يك سال است كه طرح توانمند سازي 6200 زن سرپرست خانوار نيز با جهاد دانشگاهي آغاز شده و در دست اجراست.

مطالب بیشتر از «اشتغال و بیکاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها