معرفی گروه صنعتی نان سحر  | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

معرفی گروه صنعتی نان سحر 

  • شنبه 22 شهریور 1399 11:09
  • شناسه 45490
معرفی گروه صنعتی نان سحر 

گفتگو با آقای بابا یوسفی قائم مقام گروه صنعتی نان سحر

آقای بابا یوسفی قائم مقام گروه صنعتی نان سحر درگفتگو با شبکه ایران کالا گفت: در حال حاضر در مجموعه نان سحر هر آنچه که برای تولید نان نیاز است در حال تولید هستیم.

وی گفت: مجموعه نان توشه سحر بخش نان است که به تولید انواع نان مشغول است، مجموعه پیش از پخت سحر کلیه ماشین آلات مورد نیاز برای تولید نان را تولید می کند و مجموعه ثمین نان کلیه مواد لازم برای تولید نان مثل بهبوددهنده ها را تولید می کند و در پایان دانشگاه نان سحر را داریم که متقاضیان و علاقه مندان می توانند در این حوزه فارغ التحصیل شوند.

بابا یوسفی ادامه داد: در حال حاضر 170 نوع نان را تولید می کنیم و حدود 70 نوع شیرینی هم در حال تولید داریم که در حوزه نان به تنهایی ماهیانه بالغ بر هزار تن نان تولید و به بازار عرضه می کنیم.

قائم مقام گروه صنعتی نان سحر در خصوص میزان و نحوه توزیع نان گفت: در تهران و برخی از شهرستانها 25 نمایندگی داریم و سهم قابل توجهی از تولید نان گرم را به خود اختصاص داده ایم. تقریبا در تمامی شهرهای بزرگ نماینده پخش داریم که به دنبال افزایش تولید هستیم.

بابا یوسفی در مورد ارائه نمایندگی نیز گفت: در حال حاضر به دلیل نیاز به توسعه زیرساخت ها ارائه نمایندگی را متوقف کرده ایم.

وی تأکید کرد: به عنوان تنها مجموعه ای هستیم که نان های خاص به عنوان غذا دارو تولید می کنیم به عنوان مثال نانهای فاقد گلوتن برای بیماران سلیاک را تولید می کنیم و تنها شرکتی هستیم که این نانها را در 27 تنوع خاص به بازار عرضه می کنیم.

قائم مقام گروه صنعتی نان سحر در خصوص نحوه ارتباط با شرکت گفت : هموطنان برای ارتباط با شرکت میتوانند با شماره 22166715 الی 18 تماس حاصل کنند و یا از طریق سایت  www.sahargroup.ir اقدام کنند.

وی در پایان در خصوص صادرات گفت: در حوزه دستگاه های تولید نان و مواد اولیه به کشورهای حوزه خلیج فارس و کشورهای شمالی ایران صادرات داریم ولی در خصوص خود نان را به دلیل نیاز به ماندگاری صادراتی نداریم.

مطالب بیشتر از «کسب و کار»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها