تولید محصولات چوبی و سرویس خواب | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

تولید محصولات چوبی و سرویس خواب

  • دوشنبه 31 شهریور 1399 11:09
  • شناسه 45737
تولید محصولات چوبی و سرویس خواب

تولید سرویس خواب نوزادان، نوجوانان و بزرگسالان در شرکت صنایع چوبی گامرون

امامی مدیر عامل شرکت صنایع چوبی گامرون در گفتگو با شبکه ایران کالا گفت: مجموعه صنایع چوبی گامرون از سال 90 در حوزه تولید و توزیع سرویس خواب خصوصا برای نوزاد و نوجوانان فعالیت داریم.

آقای امامی ادامه داد: امروز بالغ بر 20 مدل مختلف سرویس خواب در خط تولید داریم و ماهانه حدود 150 تا 200 سرویس خواب تولید می کنیم.

وی با اشاره به اینکه با توجه به مصرف بالای محصولات چوبی در کشور سهم ما از این بازار نهایت 7 تا ده درصد است اظهار داشت: برای توزیع محصولات نمایندگی در برخی از شهرها داریم و به دنبال ایجاد نمایندگی در مراکز استان ها هستیم.ایجاد نمایندگی به ثابت ماندن قیمت کمک می کند و از طرفی خریدار به راحتی می تواند با دیدن محصولات مختلف اجناس را با هم مقایسه کرده و به راحتی انتخاب خود را انجام دهد.

امامی افزود: تمامی طراحی ها به دست تیم طراحی شرکت و بر اساس نیاز بازار صورت می گیرد و قیمت گذاری نیز بر اساس طراحی و میزان استفاده از مواد اولیه صورت می گیرد.

این تولید کننده تأکید کرد: هموطنان برای اخذ نمایندگی به پایگاه شرکت به نشانی www.gameronchob.com  مراجعه کنند و در قسمت اخذ نمایندگی فرم و مشخصات رو تکمیل کنند تا همکاران ما با آنها تماس بگیرند.

وی در خصوص راه های ارتباطی شرکت نیز گفت: شماره تماس فروشگاه مرکزی ما 66674715 در تهران است و هموطنان می توانند هم به فروشگاه مراجعه کنند و هم از طریق درگاه اینستاگرام به نشانی @gameronchob مراجعه کنند و محصولات را مشاهده و در صورت نیاز خریداری کنند.

امامی در خصوص میزان اشتغالزایی نیز گفت: به صورت مستقیم حدود 80 نفر در حال حاضر در شرکت مشغول به کار هستند و به صورت غیر مستقیم نیز حد اقل دوبرابر این تعداد اشتغال ایجاد کرده ایم.

مطالب بیشتر از «اشتغال و بیکاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها