فعالیت کسب و کارها در فضای مجازی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

فعالیت کسب و کارها در فضای مجازی

  • سه شنبه 01 مهر 1399 10:59
  • شناسه 45765
فعالیت کسب و کارها در فضای مجازی

پورتال ملی مک وب ارائه دهنده خدمات بازاریابی و تبلیغات در فضای مجازی به صورت کاملا تخصصی در کوتاه ترین زمان

مازیار میر مدیر توسعه و بازاریابی پورتال ملی مک وب میهمان حضوری شبکه ایران کالا گفت: یکی از دغدغه های همه کارآفرینان فعالیت در فضای مجازی است که علاوه بر اینکه هزینه های زیادی می کنند نمی توانند در فضای مجازی از خود معرفی خوبی داشته باشند و به فعالیت خود ادامه دهند.

آقای میر ادامه داد: اتفاقی که در پورتال مک وب برای کارآفرینان و مراجعه کنندگان عزیز می افتد این است که در وهله اول یک وب سایت طراحی شده و آماده طی چند دقیقه به فرد داده می شود و در کنار این موضوع همه مشاوره های مورد نیاز، نرم افزار حسابداری و .... دراختیار فرد قرار می گیرد و به تمام نیازهای شخص به صورت تخصصی پاسخ داده می شود.

وی با اشاره به اینکه در زمینه فعالیت مشاغل و معرفی آنها الگوی ما کشورهای پیشرو در سطح جهان هستند به طوری که یک چرخه بسیار سازده درست کردیم که شما به راحتی وارد فضای مجازی می شوید و در ابتدا به شما یک وب سایت در عرض چنج دقیقه داده می شود و بعد از آن کارشناسان مشخصات واحد تولیدی را بررسی و صحت ادعاهای شخص در خصوص کسب و کار را تأیید می کنند که در نهایت شخص می تواند یک سال ازسایت و خدمات ما استفاده کند به طوری که تمام نیازهای شما را پوشش می دهیم.

آقای میر در خصوص نحوه ارتباط با پورتال ملی مک وب گفت: شماره‌های 09131116814 و 09125555621 و درگاه www.macweb.ir در اختیار متقاضیان است و به صورت 24 ساعته در خدمت هموطنان عزیز هستیم و کسانی که تمایل به استفاده از خدمات ما هستند می توانند با تماس با شماره های فوق و یا مراجعه به درگاه شرکت از خدمات ما بهره مند شوند.

مطالب بیشتر از «اشتغال و بیکاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها