شرکت کیمیا ژن پژوه پارس تولیدکننده تجهیزات آزمایشگاهی و دارویی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

شرکت کیمیا ژن پژوه پارس تولیدکننده تجهیزات آزمایشگاهی و دارویی

  • دوشنبه 28 مهر 1399 16:26
  • شناسه 46513
شرکت کیمیا ژن پژوه پارس تولیدکننده تجهیزات آزمایشگاهی و دارویی

مدیر عامل شرکت کیمیاژن پژوه پارس در گفتگو با ایران کالا گفت: شرکت کیمیا ژن پژوه پارس از سال 85 آغاز به کار کرد و در زمینه تولید تجهیزات ازمایشگاهی و دارویی فعالیت دارد. در مجموع 12 محصول در این مجموعه تولید می شود.

مهندس فهیمی اسکویی افزود: حجم تولید به تقاضا وابسته است. در  چند ماه اخیر اکثر تولیدات به سمت دستگاه های تشخیص کوید 19 رفته است و بعضی دستگاه ها تولیدشان کم یا متوقف شده است.

فهیمی اسکویی به راه های ارتباطی با مجموعه پرداخت و اظهار داشت: نحوه توزیع و پخش از طریق نمایندگی ها در شهرستان ها یا فروش مستقیم است. وب سایت شرکت به نشانی اینترنتی www.kimiagene.com و شماره تلفن 02177053992 راه های ارتباطی برای ثبت سفارش است.

مدیر عامل شرکت کیمیاژن پژوه پارس درباره بازه قیمتی محصولات گفت: بازه قیمتی در ایران چالش بزرگی است. یکی از چالش‌ها تامین مواد اولیه و خام است که تولیدکنندگان را به ستوه آورده است. تولیدات زیرزمینی و بی‌کیفیت هم معضل دیگر عرصه پزشکی و آزمایشگاهی است.

وی بر لزوم راه حل برای معضلات تولیدات زیرزمینی تاکید کرد و ادامه داد: با وجود پیگیری‌های صورت گرفته اتحادیه‌ها و انجمن‌ها به دنبال حل این معضلات نیستند. در بیمارستان ها به دلیل کنترل ها و سختگیری ها این مشکلات کمتر است. اما کارخانه های خصوصی و شرکت های غذایی با این مشکلات مواجه هستند.

فهیمی، اپیدمی بیماری کوید 19 را تاسف بار خواند و گفت: در شرکت کیمیا ژن پژوه پارس دستگاهی را به عنوان یک کابین نمونه برداری برای بیماری کوید 19 تولید شد که امکان فاصله گذاری هنگام نمونه برداری از بیماران را فراهم می کرد و نیاز به نزدیک شدن پزشک به بیمار نبود.

 

مطالب بیشتر از «اشتغال و بیکاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها