گروه تولیدی «نگار» تولیدکننده چادر و محصولات حجاب | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

گروه تولیدی «نگار» تولیدکننده چادر و محصولات حجاب

 • سه شنبه 06 آبان 1399 16:34
 • شناسه 46689
گروه تولیدی «نگار» تولیدکننده چادر و محصولات حجاب

مدیر عامل گروه تولیدی نگار  در گفتگو با شبکه ایران کالا گفت: حرفه پارچه فروشی در این خانواده قدمت زیادی  دارد و از حدد 15 سال قبل به فکر ایجاد محصولات حجاب افتادیم و هر سال محصولات جدیدی ارائه کرده ایم و اکنون 70 محصول حجاب در انواع مختلف در گستره کشور و با 100 عامل فروش عرضه می کنیم.

آقای قلعه قوند افزود: به تازگی برند جدیدی به نام گوهر شاد ایجاد کرده ایم محصولات و ملزومات جامعی را تولید می‌کنیم از جمله فیکسر ثابت نگه دارنده، پوشش سر و مانتوهای حجاب تولید می کنیم.
وی در خصوص صادرات گفت : بازده صادراتی کوتاه بود و طی آن به عراق صادراتی داشتیم مشکل اصلی بحث پارچه و نوسان قیمت آن و قیمت ارز است. اگر حمایت بهتری بشود صادرات موفق‌تری خواهیم داشت. 
مدیر عامل گروه تولیدی نگار  گفت: مشتری صادراتی محصولات ما  را در عراق طی هفت روز کاری به فروش رساند و به خاطر مسائل کرونا فعلا مشکلاتی ایجاد شده است که با فروکش شدن آن به روال عادی بازمی گردیم.
وی افزود: اکنون یک شرکت برای تولید پارچه فعال است و با گسترش سبد محصولات سهم پارچه های ایرانی در بازار افزایش پیدا خواهد کرد. 
مدیر عامل گروه تولیدی نگار  در خصوص تولید تولید چادر مشکی گفت: این نوع  چادر به لحاظ رنگ و نخ تکنولوژی خاصی می طلبد و یک شرکت در کشور در این حوزه فعال است.
وی افزود: اصلی ترین مقوله در بحث تولید پوشاک بحث مواد اولیه و تولید پارچه است و همیشه سعی کرده‌ایم  از با کیفیت‌ترین پارچه ها استفاده کنیم. غالب محصولات ما با پارچه های کره ای با کیفیت است و استفاده از آن باعث ماندگاری مشتری می شود. 
وی در خصوص فرایند تولید هم گفت: همه فرایند تولید در خود مجموعه از تولید تا فروش انجام می شود. 
هر روز از روز قبل محصول بهتر ارائه می کنیم و گستره بیشتری از کشور را تحت پوشش قرار خواهیم داد. با 5 طاقه شروع کردیم که 25 عدد می شد اما تا قبل از بحث کرونا هفته ای چند هزار متر پارچه برش می کردیم . 
مدیر عامل گروه تولیدی نگار  در خصوص راه های ارتباطی با این شرکت هم گفت: سایت مجموعه نگار با آدرس  https://chadornegar.com  و شماره تلفن های  09121997256 (مدیر سفارشات) و  09125939348 (مدیر شرکت)  و تلفن 55768789 آماده دریافت سفارش و همکاری است.
آدرس دفتر فروش امام زاده حسن ـ خیابان شهید محمود زاده ـ کوچه شهید دهقان ـ واحد یک و دو 
 

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «اشتغال و بیکاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • کارگاه و گالری هنر طلایی ایران

  پیشران

  کارگاه و گالری هنر طلایی ایران (19)

  کارگاه و گالری هنر طلایی ایران ، پس از سال ها تحصیل و تحقیق در خصوص شناخت سنگ های معدنی و همچنین کسب تجربه عملی در تراش سنگ های قیمتی ، پس از کسب مجوزهای لازم در سال 1390 اقدام به تاسیس این شرکت نمودند .بدلیل مراحل سخت و پر هزینه تولید زیورآلات ، انتخاب نوع سنگ ، به عنوان مواد اولیه از اهمیت خاصی برخوردار میباشد

 • گفتگو روز-به وقت تحلیل 4 آذر

  به وقت تحلیل

  گفتگو روز-به وقت تحلیل 4 آذر (13)

  به وقت تحلیل بورس با حضور آقای فرازمند کارشناس ارشد بازار سرمایه، مجری کارشناس طهماسبی پور

 • شرکت ترنج و محراب کاشان

  پیشران

  شرکت ترنج و محراب کاشان (7)

  شرکت فرش ترنج محراب کاشان در روستای محمدآباد مرکزی شهرستان آران و بیدگل فعالیت خود را در زمینه تولید فرش های دستباف آغاز کرد و راه اندازی این مجموعه بدون دریافت هیچ گونه تسهیلات دولتی و به طور کامل با قیمت مردم انجام شد

 • تیزر شرکت ظریف پرشین لیا

  صنایع قزوین و اصفهان

  تیزر شرکت ظریف پرشین لیا (1)

  شرکت ظریف پرشین لیا با مجوزسازمان صنایع دستی در امر تولید،تراش و نقاشی ظروف کریستال به روش صنایع دستی مشغول ادامه فعالیت می باشد . روش تولید این محصولات کاملا به صورت دستی بوده و با استفاده از مواد اولیه مرغوب، استفاده از تکنولوژی روز دنیا و پشتوانه هنر ایرانی از کیفیت درخشندگی و زیبایی بالایی برخوردار است .

 • تیزر شرکت ترنج و محراب کاشان

  پیشران

  تیزر شرکت ترنج و محراب کاشان (7)

  شرکت فرش ترنج محراب کاشان در روستای محمدآباد مرکزی شهرستان آران و بیدگل فعالیت خود را در زمینه تولید فرش های دستباف آغاز کرد و راه اندازی این مجموعه بدون دریافت هیچ گونه تسهیلات دولتی و به طور کامل با قیمت مردم انجام شد

آخرین خبرها