مهارت آموزی و ایجاد اشتغال در خانه مهارت آسانسور | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

مهارت آموزی و ایجاد اشتغال در خانه مهارت آسانسور

  • سه شنبه 27 آبان 1399 17:39
  • شناسه 47266
مهارت آموزی و ایجاد اشتغال در خانه مهارت آسانسور

مسئول خانه مهارت آسانسور در گفتگو با شبکه ایران‌کالا گفت افراد می‌توانند با اخذ مدرک آسانسور و دریافت مجوز، در این زمینه مشغول کار شوند.

طباطبایی، مسئول خانه مهارت آسانسور گفت خانه مهارت، مجموعه‌ای آموزشی است که به متقاضیان و دانش‌آموزان در زمینه آسانسور آموزش می‌دهد و به دانش‌آموزان دیپلم آسانسور اعطا می‌کند.

آقای طباطبایی افزود برای دانش‌آموزان بر اساس قواعد آموزش و پرورش، کلاس‌ها برگزار می‌شود. وی گفت آموزشگاه آسانسور در تهران، بین میدان ولیعصر و هفت تیر، خیابان کریم‌خان زند، تقاطع حافظ شمالی واقع شده است. وی افزود برای غیر از دانش‌آموزان در نوبت عصر، کلاس‌های آموزش آزاد برقرار است.

مسئول خانه مهارت آسانسور گفت مهارت‌های آموزشی شامل آموزش قطعات آسانسور، آموزش ایمنی آسانسور و دیگر آموزش‌های لازم است تا فرد بتواند از این راه امرار معاش کند.

وی گفت آسانسور با سه خطر همراه است که اولینش ارتفاع است و افراد باید آموزش کار در ارتفاع را ببینند.

وی افزود خطر دوم برق سه فاز است که خطر بالقوه دارد و خطر سوم اجزای متحرک آسانسور است که فرد باید آنها را بشناسد تا خطری پیش نیاید.

طباطبایی اظهار کرد ما 12 استاندار آموزشی داریم که حدود یک و نیم سال طول می‌کشد و پس از آن مدارک مربوطه صادر می‌شود. وی گفت مدرک کمک نصاب یا سرویس‌کار آسانسور از جمله مدارکی است که ارائه می‌شود.

وی افزود آموزشی که ارائه می‌شود مجوز کار نیست و اتحادیه و اصناف به افرادی که مهارت دارند، مجوز می‌دهد.

طباطبایی گفت کاربران برای ارتباط با ما می‌توانند در شبکه‌های اجتماعی به نشانی @elevatorhome مراجعه کنند و یا با شماره 02188913103 تماس بگیرند.

مسئول خانه مهارت آسانسور گفت 1500 شرکت آسانسوری داریم که به ما مراجعه می‌کنند و برای نیرو تقاضا دارند و ما کارآموزان را به این شرکت ها معرفی می‌کنیم.

طباطبایی گفت اگر کسانی به دنبال مدرک دانشگاهی هم باشند می‌توانند مدرک فوق دیپلم و کارشناسی آن را دریافت کنند.

طباطبایی افزود در حال حاضر برخی کشورهای همسایه در این زمینه نیاز به خدمات فنی آسانسور دارند و ما می‌توانیم این توان فنی را به آنها صادر کنیم و همین الان در کربلا و نجف نیروهای ما مشغول‌اند.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «اشتغال و بیکاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها