مصالح ساختمانی غیراستاندارد در تهران توقیف شد

 • سه شنبه 19 دی 1396 10:27
 • شناسه 13744
مصالح ساختمانی غیراستاندارد در تهران توقیف شد

بازرسان استاندارد در جریان بازرسی‌های ماه گذشته خود از واحد‌های تولیدی و صنفی فرآورده‌های ساختمانی استان تهران، انواع مصالح غیراستاندارد را شناسایی و توقیف کردند.

بازرسان استاندارد در جریان بازرسی‌های ماه گذشته خود از واحد‌های تولیدی و صنفی فرآورده‌های ساختمانی استان تهران، انواع مصالح غیراستاندارد را شناسایی و توقیف کردند.

مصالح ساختماني غيراستاندارد در تهران توقيف شد

به گزارش شبکه ایران کالا به نقل از روابط عمومي اداره‌ کل استاندارد استان تهران، مسلم بيات در خصوص بازرسي از واحدهاي توليدي مصالح ساختماني گفت: در جريان اين بازرسي‌ها، بتن آماده با نام تجارتي بتن دهکده در واحد توليدي در کيلومتر 6 جاده قديم کرج، شن وماسه با نام تجارتي راه‌شن در واحد توليدي راه‌شن پاکدشت در محدوده جاده جمال‌آباد، شن وماسه با نام تجارتي زرين‌ماسه، در واحد توليدي زرين‌ماسه شريف‌آباد، در محدوده جاده جمال‌آباد، به علت توليد بدون مجوز استاندارد توقيف شدند.
بيات افزود: از دو توليد کننده رنگ ساختماني با نام تجارتي مهتاب در واحد توليدي درجاده آبعلي و رنگ ساختماني با نام تجارتي توسن وارنا در واحد توليدي در جاده خيرآباد شهرستان ورامين، به علت ممانعت از بازرسي به دادگاه شکايت شد.
همچنين لوله‌هاي pvc با نام تجارتي جهان‌پليمرتهران در واحد توليدي در صفادشت، به علت جعل نشان استاندارد و فک غيرقانوني پلمب و لوله‌هاي pvc با نام تجارتي ساکوپليمر گلپايگان در واحد توليدي با همين نام در منطقه بهارستان، به علت ممانعت از بازرسي، غيراستاندارد تشخيص داده و متخلفين به دادگاه معرفي شدند.
وي ادامه داد: توليدکننده رنگ روغني براق از واحد توليدي به‌آفرين در شهرقدس، به علت توليد و عرضه کالاي بدون نشان استاندارد و نيز ممانعت از بازرسي، دادگاهي شد.
بيات در خصوص بازرسي از واحدهاي صنفي نيز در پايان خاطرنشان کرد: همچنين در اين بازرسي‌ها، چسب کاشي با نام‌هاي تجارتي ساروج اسپات و افرند در واحد صنفي برزگر در شهرک صدف، چسب کاشي و پودر بتونه با نام تجارتي ارژنگ در واحد صنفي در بلوار آزادگان شهرستان رباط کريم، به علت توليد غيراستاندارد شناسايي و متخلفين به دادگاه معرفي شدند.

پایان خبر/.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «اقتصاد کلان»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • شگرد جدید معامله گران در بازار دلار و سکه

  شگرد جدید معامله گران در بازار دلار و سکه

  با نگاهی به پایگاه های اینترنتی معتبر ارز و سکه میتوان مشاهده کرد که در ابتدای هر روز قیمتهای سکه طلا و ارز سیر نزولی پیدا میکنند و در انتهای روز دوباره رشد صعودی خود را از سر می گیرند.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها