شبکه تلویزیونی «ایران کالا» مکمل برنامه های وزارت جهاد کشاورزی در معرفی و حمایت از تولید داخلی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

شبکه تلویزیونی «ایران کالا» مکمل برنامه های وزارت جهاد کشاورزی در معرفی و حمایت از تولید داخلی

 • شنبه 12 اسفند 1396 14:04
 • شناسه 15504
شبکه تلویزیونی «ایران کالا» مکمل برنامه های وزارت جهاد کشاورزی در معرفی و حمایت از تولید داخلی

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: شبکه تلویزیونی «ایران کالا» مکمل برنامه های وزارت جهاد کشاورزی در معرفی، حمایت و صیانت از تولید داخلی است.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: شبکه تلویزیونی «ایران کالا» مکمل برنامه های وزارت جهاد کشاورزی در معرفی، حمایت و صیانت از تولید داخلی است.

به گزارش سایت شبکه ایران، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی،شاهرخ رمضان نژآد با اشاره به این که مراسم افتتاح رسمی شبکه تلویزیونی «ایران کالا» امروز شنبه با حضور مقامات کشوری و لشگری از جمله وزیر جهاد کشاورزی در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار می شود،اظهار داشت: شبکه تلویزیونی «ایران کالا» که با هدف حمایت از تولید و خدمات ایرانی راه اندازی شده، می تواند مکمل برنامه های وزارت جهاد کشاورزی در معرفی، حمایت و صیانت از تولید داخلی باشد.

وی گفت: محصولات کشاورزی ملی ترین کالاهای کشور محسوب می شوند و تبلیغ و ترویج آنها از طریق این شبکه تلوزیونی می تواند زمینه های رونق تولید و مصرف را فراهم آورد.

رمضان نژاد با اشاره به ماهیت اجتماعی و مردمی بخش اقتصادی کشاورزی،خاطرنشان کرد:شبکه تلوزیونی «ایران کالا» می تواند در زمینه معرفی فرصت های سرمایه گذاری و کسب و کار کشاورزی به ویژه ترویج سیاست ها و برنامه های اقتصاد مقاومتی وزارت جهاد کشاورزی نظیر رعایت الگوی کشت،توسعه سامانه های نوین آبیاری،گسترش کشت و فرآوری گیاهان دارویی،پرورش ماهیان دریایی،توسعه مکانیزاسیون و... کمک نماید.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به نقش موثر این شبکه تلوزیونی در برندسازی و توسعه بازارهای داخلی و صادراتی کالاهای کشاورزی، تصریح کرد:فعالان و کارآفرینان بخش کشاورزی به عنوان خصوصی ترین بخش اقتصادی کشور می توانند از ظرفیت های شبکه تلوزیونی «ایران کالا» برای معرفی کالا،خدمات، دستاوردها و فناوری های نوین کشاورزی استفاده کنند.

براساس این گزارش،برنامه های شبکه تلویزیونی «ایران کالا» از طریق گیرنده های دیجیتال (کانال ۲۸) و از طریق ماهواره‌های بدر (فرکانس ۱۱۸۸۱، عمودی، SR ۲۷۵۰۰) و اینتل ست ۹۰۲ (فرکانس ۱۱۵۵۵، افقی، SR ۳۰۰۰۰) همه روزه از ساعت ۷ تا ۲۳ قابل دریافت است.

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «اقتصاد کلان»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها