تاکید بر تنظیم بازار شب عید و رضایتمندی مردم | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

تاکید بر تنظیم بازار شب عید و رضایتمندی مردم

  • یکشنبه 18 آذر 1397 18:45
  • شناسه 35837
تاکید بر تنظیم بازار شب عید و رضایتمندی مردم

معاون اول رییس جمهور با تاکید بر اینکه مردم نباید برای تامین اقلام و کالاهای مورد نیاز شب عید دغدغه ای داشته باشند، تصریح کرد: باید به گونه ای برنامه ریزی شود تا کالاهای مورد نیاز شب عید به موقع در بازار توزیع شود و در دسترس مردم قرار گیرد.

به گزارش شبکه ایران کالا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، اسحاق جهانگیری عصر امروز در جلسه ستاد تنظیم بازار با محوریت تنظیم قیمت اقلام و کالا‌های مورد نیاز مردم برای شب عید، با اشاره به توفیقات دولت در تنظیم بازار شب عید در سال های گذشته، گفت: خوشبختانه در سال های اخیر با برنامه ریزی دقیق دولت، میوه، آجیل و شیرینی با قیمت مناسب در ایام پایانی سال در دسترس مردم قرار گرفت.
معاون اول رییس جمهور از وزارتخانه های «صنعت، معدن و تجارت» و «جهاد کشاورزی» خواست تمهیدات لازم را برای ایام پایانی سال انجام دهند تا وضعیت بازار شب عید اطمینان‌بخش بوده و رضایتمندی مردم را در پی داشته باشد.
در این جلسه که وزیران «جهاد کشاورزی»، «صنعت، معدن و تجارت»، «دادگستری»، رییس سازمان برنامه و بودجه، رییس اتاق اصناف ایران و رییس سازمان تعزیرات حکومتی نیز حضور داشتند، معاون بازرگانی وزارت صمت گزارشی از وضعیت انبارها برای تأمین نیازهای شب عید ارائه کرد.
در این نشست همچنین راهکارهای تنظیم بازار شب عید و تأمین کالا به مقدار کافی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و تصمیماتی نیز اتخاذ شد.

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «اقتصاد کلان»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها