رکود شدیدی در بازار آهن ایجاد شده است / کاهش 1200 تومانی قیمت ها | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

رکود شدیدی در بازار آهن ایجاد شده است / کاهش 1200 تومانی قیمت ها

  • جمعه 28 تیر 1398 23:14
  • شناسه 38938
رکود شدیدی در بازار آهن ایجاد شده است / کاهش 1200 تومانی قیمت ها

حمیدرضا رستگار رئیس اتحادیه صنف فروشندگان آهن و فولاد با انتقاد از این که تصمیم گیرندگان به صورت روشن نمی‌گویند چه برنامه ای برای بخش فولاد کشور دارند، گفت: در حال حاضر هر کیلو میلگرد ۴۲۰۰ تومان قیمت گذاری شده در حالی که یک ماه پیش هر کیلو میلگرد بیش از پنج هزار تومان بود.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، حمیدرضا رستگار رئیس اتحادیه صنف فروشندگان آهن و فولاد با اشاره به این که روند نزولی قیمت انواع محصولات فولادی باعث شده تا رکود شدیدی در بازار ایجاد شود، اظهارداشت: این روزها هیچ برنامه برای بخش فولاد کشور در مراحل تولید، توزیع و حتی ساخت ساز وجود ندارد و همین امر وضعیت این بخش را بلاتکلیف تر کرده است.

وی با بیان این که تولید کنندگان امروز موانع بسیاری برای صادرات فولاد دارند، گفت: همین امر عاملی شده تا در سطح بازار داخلی به دلیل نبود رونق در ساخت و ساز قیمت ها هر روز روند نزولی داشته باشد که این موضوع اصلاً به نفع بخش فولاد کشور نیست.

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان آهن و فولاد با انتقاد از این که تصمیم‎گیرندگان به صورت روشن نمی‌گویند چه برنامه ای برای بخش فولاد کشور دارند، افزود: در حال حاضر هر کیلو میلگرد ۴۲۰۰ تومان قیمت گذاری شده در حالی که یک ماه پیش هر کیلو میلگرد بیش از پنج هزار تومان بود.

 

مطالب بیشتر از «اقتصاد کلان»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها