رونمایی لوگوی اردبیل2023، پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

رونمایی لوگوی اردبیل2023، پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو

  • جمعه 25 بهمن 1398 21:50
  • شناسه 41472
رونمایی لوگوی اردبیل2023، پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو

با حضور وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لوگوی اردبیل2023، پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو ، سایت مجموعه جهانی شیخ صفی الدین اردبیلی و 3 اپلیکیشن در حوزه گردشگری دیجیتال رونمایی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی  در بازدید از غرفه استان اردبیل در نمایشگاه بین المللی گردشگری در تهران ؛ با بیان  اینکه انتخاب اردبیل 2023، پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو , با توجه به قابلیتها و جاذبه های متعدد این استان بوده است افزود:اردبیل همه ویژگی های منطقه گردشگری از جمله طبیعت بی نظیر، زیبایی معماری ،تاسیسات گردشگری مناسب را دارد .

وی با اشاره به توجه مسئولان استانی به بخش گردشگری بویژه استاندار که تشخیص دقیقی داشتند در محوریت قرار دادن گردشگری در توسعه استان افزود:در این راستا اقدامات خوبی شده و همچنان نیز ادامه دارد بطوری که  اردبیل روند روبه رشدی در حوزه گردگری کشور طی می کند.

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی  ابراز امیدواری گرد رویداد اردبیل2023، پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو، نقطه عطف اقدامات توسعه گردشگری اردبیل باشد و در سال 2023 که به عنوان پایتخت گردشگری اکو معرفی خواهد شد اوج فعالیت های گردشگری را در اردبیل خواهیم داشت.

مونسان گفت: مطمئن هستم در آینده ای نه چندان دور اردبیل از قطب های مهم گردشگری کشور خواهد بود.

 

انتهای  پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «اقتصاد کلان»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها