انتقاد رئیس اتحادیه کفاشان دست دوز از ورود کفش خارجی به مناطق آزاد | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

انتقاد رئیس اتحادیه کفاشان دست دوز از ورود کفش خارجی به مناطق آزاد

  • شنبه 03 اسفند 1398 09:39
  • شناسه 41620
انتقاد رئیس اتحادیه کفاشان دست دوز از ورود کفش خارجی به مناطق آزاد

رئیس اتحادیه کفاشان دست دوز در گفت و گو با برنامه تحریریه اقتصاد شبکه ایران از واردات کفش ورزشی خارجی به مناطق آزاد و فروش آن انتقاد کرده و خاهان برخورد جدی وزیر صمت شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا بهروز فروتن (مشاور عالی صنایع غذایی و بنیانگذار صنایع غذای بهروز) و رسول شجری (رئیس اتحادیه کفاشان دست دوز) با حضور در برنامه  تحریریه اتاق اقتصاد رابطه مجلس و اقتصاد را تبیین کردند.

 بهروز فروتن در ابتدا اظهار داشت: نمایندگان مجلس باید دقت بیشتری در تقنین داشته باشند، چون خطای آنها باعث زیانهای جبران ناپذیری خواهد شد. مجلس باید از قالب تفکرات مدیریتی خارج شود و باید بستر سازی لازم برای صنعت و تولید را به گونه ای فراهم کند که دغدغه های تولید کننده را برطرف کند.

رسول شجری با اشاره به تاثیر مصوبات مجلس بر رونق صنعت کفش دست دوز گفت: سال گذشته در مجلس قوانینی مصوب شد که تا حدودی در خدمت تولید بود اما متاسفانه بر خلاف مصوبات مجلس و دستورات رهبرمعظم انقلاب، در مناطق آزاد این قانون اجرا نمی شود. چندی پیش در مناطق آزاد، مجوز ورود کفش ورزشی خارجی صادر شده که بر خلاف مصالح اقتصادی و منافع ملی کشور است.

شما مخاطبان محترم می توانید مشروح صحبت های فعالان اقتصادی را در فایل ویدئویی پیوست برنامه مشاهده کنید.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «اقتصاد کلان»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها