آخرین مهلت تعیین تکلیف بدهی ارزی؛ ۳۱ شهریورماه | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

آخرین مهلت تعیین تکلیف بدهی ارزی؛ ۳۱ شهریورماه

  • سه شنبه 25 شهریور 1399 19:25
  • شناسه 45605
آخرین مهلت تعیین تکلیف بدهی ارزی؛ ۳۱ شهریورماه

دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور ۳۱ شهریور ماه را آخرین مهلت بازپرداخت تسهیلات حساب ذخیره ارزی اعلام کرد و گفت: مهلت اعلام شده به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

میثم زالی با اشاره به پایان مهلت مقرر در آیین نامه ماده ۲۰ قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر در پایان شهریورماه، گفت: متقاضیانی که تاکنون نتوانسته‌اند از مزایای مندرج در تصویب نامه هیئت وزیران برای تعیین تکلیف بدهی خود بهره‌مند شوند، لازم است پیش از پایان مهلت قانونی، درخواست کتبی خود را در بانک عامل ثبت کنند.
وی تصریح کرد: مشمولان حتی‌المقدور درخواست خود را به صورت حضوری در بانک‌ها ثبت کنند و اگر به هر دلیلی موفق نشدند، ازطریق سامانه‌های الکترونیکی بانکی، ارسال درخواست با پست پیشتاز و سایر روش‌ها اقدام به ثبت درخواست خود کنند.
زالی همچنین با اشاره به لزوم رفع موانع احتمالی توسط کارگروه‌های استانی تسهیل و رفع موانع تولید برای حل مشکل مشمولان ماده ۲۰ تاکید کرد: همه مشمولان پس از ثبت درخواست خود، حتما پیگیری‌های لازم را برای بهره مندی حداکثری از همه مزایای مندرج در ماده ۲۰ قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر از طریق کارگروه‌های استانی و یا دبیرخانه ستاد تسهیل انجام دهند تا مقدمات لازم برای بهره مندی حداکثری واحد‌های مشمول از مزایای این قانون که دیگر تمدید نخواهد شد، فراهم شود.

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «اقتصاد کلان»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها