صادرات پوشاک ایرانی به کشورهای عربی، استرالیا، ترکیه، هند، افغانستان و پاکستان | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

صادرات پوشاک ایرانی به کشورهای عربی، استرالیا، ترکیه، هند، افغانستان و پاکستان

  • سه شنبه 05 اسفند 1399 14:16
  • شناسه 60735
صادرات پوشاک ایرانی به کشورهای عربی، استرالیا، ترکیه، هند، افغانستان و پاکستان

مدیر مجموعه تن پوش زرین گفت: به کشورهای عربی، استرالیا، ترکیه، هند، افغانستان و پاکستان صادرات پوشاک داریم و این اتفاق ادامه دارد.

طاهره ملانژاد تولید کننده حوزه پوشاک و مدیر مجموعه تن پوش زرین در گفتگو با شبکه ایران کالا گفت: ۲۰ ساله به صورت تخصصی در حوزه پوشاک فعالیت می کنم.

وی ادامه داد: محصولات ما در بخش مانتو، شومیز، شلوار است و بیشتر تولیدکننده لباس زنانه هستیم. البته در حوزه لباس های عروس هم فعالیت داریم.

ملانژاد گفت: خودم طراحی را به صورت تخصصی آموختم، اما به خاطر گستردگی کار در خدمت طراحان حرفه‌ای دیگری نیز هستیم. ما سعی کردیم در طراحی ها خوب استفاده کنیم و انتخاب رنگ ما اغلب رنگ‌های روشن و شاد برای خریداران است.

این تولیدکننده اظهار کرد: از همه فارغ التحصیلان در حوزه پوشاک، طراحان، عکاسان و علاقه‌مندان به این حوزه دعوت می کنم که با ما همکاری داشته باشند و ما در خدمت آنها هستیم.

ملانژاد عنوان کرد: متاسفانه در یک زمانی کشورهای دیگر با برندهای گرانقیمت پوشاک وارد می کردند که الان کمتر شاهد این اتفاق هستیم. چراکه کیفیت دوخت، کیفیت طراحی و پارچه‌های ما بالا رفته است و احساس می‌کنم در بازارهای جهانی حرف برای گفتن داریم.

وی افزود: ما در این مدت به کشورهای عربی، استرالیا، ترکیه، هند، افغانستان و پاکستان صادرات پوشاک داشتیم و این اتفاق ادامه دارد.

ملانژاد درباره قیمت مانتوها گفت: با توجه به پارچه‌هایی که استفاده می‌کنیم، تمام تلاش گروه ما این است که با کمترین سود کار کنیم و قدرت خرید همه مردم را در نظر می‌گیریم.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «اقتصاد کلان»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها