افتتاح ۵۷ طرح انتقال و فوق توزیع برق تهران | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

افتتاح ۵۷ طرح انتقال و فوق توزیع برق تهران

 • یکشنبه 04 شهریور 1397 10:41
 • شناسه 32065
افتتاح ۵۷ طرح انتقال و فوق توزیع برق تهران

طرح ­توسعه پست ۴۰۰ کیلوولت امین‌الاشرافی (تهرانپارس) و ۵۷ طرح ­انتقال و فوق توزیع شرکت برق منطقه‌ای تهران صبح امروز با حضور وزیر نیرو رونمایی و افتتاح شد.

 به گزارش شبکه ایران کالا به نقل از پایگاه پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو؛­­­ همزمان با سومین روز هفته دولت و دهه­ امامت و ولایت و روز کارمند، آیین رونمایی و افتتاح طرح ­توسعه پست 400 کیلوولت امین‌الاشرافی (تهرانپارس) و 57 طرح­ انتقال و فوق‌ توزیع شرکت برق منطقه‌ای تهران به ارزش 382 میلیارد تومان با حضور­ ­وزیر نیرو­ و­­ استاندار تهران انجام شد.

شرکت های تولیدکننده حوزه برق

در این مراسم، ترانس سوم پست 400 کیلوولت امین الاشرافی( تهرانپارس ) با رویکرد اقتصاد مقاومتی و با اهداف افزایش قابلیت اطمینان شبکه و آمادگی برای عبور از پیک بار تابستان 97 ، با ظرفیت 500 مگاولت آمپر مرداد ماه برق‌دار شده و به بهره‌برداری رسید.
بر طبق این گزارش، عملیات ساختمانی و تامین تجهیزات بخش 400 کیلوولت، توسعه باسبار 230 کیلوولت، جابجایی 2 دستگاه دکل 230 کیلوولت 2 مداره به همراه تامین و ساخت تابلوهای حفاظت و کنترل پست و طراحی و ساخت کنترلی 2 طبقه (خاص) بود که مقدمات به مدار آوردن ترانس سوم را فراهم کرد.

بر اساس این گزارش از مجموع 57 طرح ­یاد شده، 43 طرح مربوط به احداث و توسعه در بخش های انتقال و فوق توزیع در برق منطقه‌ای تهران است که امروز وارد مدار بهره‌برداری شده است.

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «انرژی»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها