توصیه رئیس اتحادیه قنادان برای خرید زولبیا و بامیه | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

توصیه رئیس اتحادیه قنادان برای خرید زولبیا و بامیه

  • سه شنبه 02 اردیبهشت 1399 13:31
  • شناسه 42936
توصیه رئیس اتحادیه قنادان برای خرید زولبیا و بامیه

رئيس اتحاديه قنادان تهران در گفتگو با برنامه تحریریه اتاق اقتصاد شبکه ایران کالا از مردم خواست تا در خرید زولبیا بامیه دقت زیادی کرده و این محصول را فقط از قنادی های مجوزدار خریداری کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا علی بهره مند در ارتباط تصویری با برنامه تحریریه اقتصاد به رعایت شدن پروتکل های بهداشتی در تمامی قنادی های مجوز دار اشاره کرد و گفت: در بحرانی که کرونا برای اقتصاد ایجاد کرد قنادان بیش از صنوف دیگر متضرر شدند چون هم فروش نکردند و علاوه بر آن سرمایه آنها نیز از بین رفت و متحمل زیان انباشته شدند.

رئيس اتحاديه قنادان تهران ادامه داد: بسیاری از قنادان برای اسفند ماه که بازار خرید شیرینی داغ است سرمایه گذاری زیادی کردند. مواد اولیه خریدند تا در بازار شب عید به سود برسند اما متاسفانه با شیوع کرونا و بسته بودن شیرینی فروشی ها ضرر زیادی را متحمل شدند. حتی در نیمه شعبان نیز که به طور سنتی میزان مصرف شیرینی را افزایش می دهد، صنف شیرینی فروشان و قنادان تعطیل بود.

وی به آمادگی قنادان برای تولید و توزیع شیرینی در ماه رمضان اشاره کرد و افزود: ما ابتدا از همه همکاران خواسته ایم که تمامی پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند و سپس فعالیت خود را از سر بگیرند. ما آمادگی تولید زولبیا و بامیه باکیفیت برای سفره های افطار مردم عزیزمان هستیم.

بهره مند از مردم خواست تا در خرید زولبیا بامیه دقت زیادی کرده و این محصول را فقط از قنادی های مجوزدار خریداری کنند. وی اضافه کرد: به هیچ عنوان زولبیا را از واحدهای بدون مجوز خریداری نکنند چرا که اتحادیه قنادان هیچ نظارتی بر رعایت پروتکل های بهداشتی در واحدهای بدون مجوز ندارد. از اینرو شهروندان با خرید زولبیا بامیه از واحدهای غیرمجاز سلامتی خود را به خطر خواهند انداخت.

شما مخاطبان محترم می توانید مشروح صحبت های رئيس اتحاديه قنادان تهران را در فایل ویدئویی پیوست برنامه مشاهده کنید.

انتهای پیام/

 

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «بازار»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها