حذف واسطه ها در بازار پوشاک با اپلیکیشن «طراحی گلشنی» | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

حذف واسطه ها در بازار پوشاک با اپلیکیشن «طراحی گلشنی»

  • سه شنبه 25 شهریور 1399 11:02
  • شناسه 45585
حذف واسطه ها در بازار پوشاک با اپلیکیشن «طراحی گلشنی»

معرفی استارت آپ گلشنی دیزاین در گفتگو با مدیرعامل این مجموعه آقای پور گلشن

پور گلشن مدیر عامل استارت آپ گلشنی دیزاین در گفتگو با شبکه ایران کالا گفت: هدف از راه اندازی این استارت آپ کمک به تولید کننده برای حذف واسطه ها و عرضه مستقیم کالا به فروشندگان و مصرف کنندگان با قیمت مناسب بوده است

آقای پور گلشن ادامه داد: در این روش حداقل سی تا چهل درصد قیمت اجناس به دلیل حذف واسطه ها کاهش پیدا خواهد کرد و قیمتی که به دست مصرف کننده می رسد بسیار پایین تر از قیمت کنونی بازار است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر حدود 500 تا 600 تولید کننده با ما در حوزه طراحی همکاری دارند اظهار داشت: هم اکنون تقریبا بیست درصد از این واحدها برای عرضه محصولاتشان با ما همکاری دارند و ما به دنبال افزایش این میزان هستیم.

پور گلشن خاطر نشان کرد: فروش ما تنها به صورت عمده است و در حال حاضر در چهار شهرستان در حال بازاریابی هستیم و در صورت تمایل افراد برای شهرستانهای مختلف حاضریم با بازاریاب ها  همکاری داشته باشیم.

وی با تأکید بر اینکه هدف از راه اندازی این کار کمک به تولید کننده ها برای فروش مستقیم محصولات بوده گفت: از طرفی فروشندگان محصولات پوشاک به راحتی می توانند از طریق پایگاه اینترنتی ما با بسیاری از تولید کننده ها به صورت مستقیم در ارتباط باشند و محصولات را به قیمت مناسب برای عرضه خرد تهیه کنند.

وی در خصوص راه های ارتباطی با این فروشگاه اینترنتی گفت: هموطنان می توانند علاوه بر تماس با شماره 28422238 از طریق درگاه اینترنتی www.golshanidesign.com  نیز با ما در ارتباط باشند و سفارشات خرید یا فروش خود را پیگیری کنند.

مطالب بیشتر از «بازار»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها