خرید آنلاین پرتقال از به‌روزرسان | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

خرید آنلاین پرتقال از به‌روزرسان

  • چهارشنبه 02 مهر 1399 15:05
  • شناسه 45798
خرید آنلاین پرتقال از به‌روزرسان

پرتقال، میوه‌ی بومی جنوب شرق آسیا و از خانواده مرکبات است. این میوه انواع مختلفی دارد و درخت آن در سراسر جهان کاشته می‌شود.

برای خرید پرتقال از بازار آنلاین به‌روزرسان، شما می‌توانید از بین محصولات اقتصادی و یا دستچین شده به‌صورت دانه‌ای، بسته بندی و یا کیلویی انتخاب کنید.

بعد از ثبت سفارش شما، تولیدکنندگان اصلی با رعایت تمام نکات ضدکرونایی و بهداشتی، پرتقال‌ها را وزن‌کشی و بسته‌بندی می‌کنند و پرسنل تحویل بار به‌روزرسان، محصولات تازه، سالم و سلامت را از آن‌ها تحویل گرفته و با ماشین‌های یخچال‌دار و با رعایت نکات بهداشتی درب منزل به شما تحویل می‌دهند.

چطور با خرید اینترنتی پرتقال ، از مبتلا شدن به کرونا پیشگیری کنیم؟

میوه‌ها در تغذیه ما نقش مهمی دارند و مصرف آن‌ها برای تامین ویتامین‌ها و در نهایت سلامت بدن ضروریست. در این روزهای شیوع بیماری کرونا، بهترین راه برای خریدی ایمن و محافظت شده، استفاده از سامانه خرید آنلاین به‌روزرسان و حضور حداقلی در بازار میوه و تره‌بار است.

با این روش می‌توانید بدون حضور در مکان‌های پر رفت‌وآمد، خرید مواد غذایی، میوه و سبزیجات را با قیمت مناسب و به‌صرفه انجام دهید و علاوه بر حفظ سلامتی خود و دیگران، در قطع زنجیره‌ی انتقال کرونا سهیم باشید.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «بازار»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها