وعده وزیر صنعت برای ارزان شدن لوازم خانگی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

وعده وزیر صنعت برای ارزان شدن لوازم خانگی

  • پنجشنبه 02 بهمن 1399 14:20
  • شناسه 49544
وعده وزیر صنعت برای ارزان شدن لوازم خانگی

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: قیمت‌های لوازم‌خانگی روزبه‌روز در حال کاهش است، در بخش ورق تمهیداتی برای خودروسازان و لوازم‌خانگی اندیشیده شده تا به‌سرعت و باقیمت مناسب محصولات خود را تحویل دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، علیرضا رزم حسینی پیش از ظهر امروز در حاشیه افتتاح نخستین خط رباتیک تولید انواع یخچال و فریزر در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: تحریم سبب شد بخش لوازم‌خانگی کشور با توجه به محدودیت‌های ایجادشده حدود ۴۸ درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته است.

وی افزود: در برخی از اقلام تا ۱۰۰ درصد نسبت به تحریم با رشد روبرو بوده‌ایم و بخش ساخت داخل با رشد قابل‌توجهی روبرو شده است، امروز بازدید از کارخانه داشتیم که خط جدید یخچال با ۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری و ۲۰۰ نفر اشتغال راه‌اندازی شد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت بیان کرد: حتی اگر تحریم برداشته شود با توجه به رشد خوبی که در بخش تولید لوازم‌خانگی پیدا کردیم به رشد خود ادامه می‌دهد و تحت تأثیر تحریم قرار نمی‌گیرند.

رزم حسینی خاطرنشان کرد: قیمت‌های لوازم‌خانگی روزبه‌روز در حال کاهش است و امیدوارم برند ایرانی در منطقه به جایگاه خود برسد، در بخش ورق تمهیداتی برای خودروسازان و لوازم‌خانگی اندیشیده شده تا به‌سرعت و باقیمت مناسب محصولات خود را تحویل دهند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «بازار»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها