کیان ترانسفو تولیدکننده تجهیزات صنعت برق | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

کیان ترانسفو تولیدکننده تجهیزات صنعت برق

  • سه شنبه 07 بهمن 1399 15:45
  • شناسه 49713
کیان ترانسفو تولیدکننده تجهیزات صنعت برق

محمدباقر سوزنچی کاشانی مدیرعامل گروه صنایع کیان ترانسفو در گفتگو با شبکه ایران کالا در خصوص فعالیت این شرکت توضیحاتی ارائه کرد.

محمدباقر سوزنچی کاشانی مدیرعامل گروه صنایع کیان ترانسفو در گفتگو با شبکه ایران کالا گفت: سبد محصولات ما بسیار گسترده است از الکترونیک تا ابزار فشار قوی و قدرت و اندازه گیری و مانیتورینگ و سوئیچ گیرهای گازی که عمده محصولات صنعتی ما هستند و توی شبکه های قدرت و در صنایع بزرگ مثل نفت و گاز فولا و پتروشیمی محصولات ما کاربرد دارند.

سوزنچی گفت: شعار ما پیشگام و مسئول است و همیشه سعی کرده ایم یک کار جدید ارائه بدهیم و نسبت به آن کار و محصول مسئولیت پذیر باشیم تا مصرف کننده از انتخاب آن راضی باشد. در بحث تولید سوئیچگیر ها قبل از تولید ما ، وارد کننده صرف بودیم و علاوه بر محصول باید خدمات آن را هم به ما میدادند البته شرکت هایی بودند که مونتاژ کار و تحت لیسانس کار میکردند ولی ما اولین شرکتی هستیم که فناوری این محصول را بومی سازی و در ایران تولید کردیم و توانستیم جزو شش کشور سازنده این محصول شویم.

وی ادامه داد: تولید سوئیچ های فشار قوی و صادرات آن چشم انداز برنامه های ما است و اگر تمامیت کشور پشت ما نباشد انجام این کار امکان پذیر نیست باید حمایت بشویم تا بتوانیم وارد عرصه رقابت با تولیدکننده های بزرگ جهان شویم . در حال حاضر در منطقه آزاد چابهار در حال تعریف برند بریس الکتریک برای بازار مارکت هشتاد میلیونی ایران هستیم.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «برق »

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها