باغداران از برداشت زودهنگام کیوی خودداری کنند | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

باغداران از برداشت زودهنگام کیوی خودداری کنند

 • جمعه 29 شهریور 1398 18:28
 • شناسه 39546
باغداران از برداشت زودهنگام کیوی خودداری کنند

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تنکابن گفت: باغداران و صادرکنندگان کیوی از برداشت زود هنگام و قبل از رسیدن کامل آن خودداری کنند.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، ابراهیم کاویانی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تنکابن گفت: باغداران باید از برداشت زود هنگام میوه کیوی به دلیل پایین بودن قند، ترش مزه بودن و عدم عطر و طعم واقعی در رقابت با بازارهای جهانی، قبل از رسیدن عدد بریکس میوه به 6.2 خودداری کنند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تنکابن ادامه داد: هر ساله عده ای سود جو با برداشت زود هنگام و بی موقع جهت استفاده غیر قانونی و زود بازده اقدام به برداشت این محصول می کنند که علاوه به برهم زدن نظم داخلی با صادرات غیر قانونی بازارهای خارجی مصرف را هم خراب می کنند.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «بهره وری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • شرکت مسینو

  پیشران

  شرکت مسینو (19)

  دست سازه های مسی مسینو با الهام از هنر و فرهنگ غنی ایرانی با دست هنرمندان با ذوق ایرانی طراحی و تولید میگردند.

 • شرکت مکران ساحل آرامش

  پیشران

  شرکت مکران ساحل آرامش (24)

  شترمرغ بزرگترین پرنده زنده دنیاست و تخم آن نیز از هر پرنده زنده دیگری بزرگتر است. شترمرغ ظاهر منحصربه فردی دارد که آن را از پرندگان دیگر متمایز می‌کند و با گردن و پا‌های بلند خود قادراست با سرعت حدود ۷۰ کیلومتر بر ساعت بدوند که بالاترین سرعت زمینی در میان تمام پرنده‌هاست. چابهار به دلیل شرایط آب و هوایی و قرار داشتن و همجواری با آب‌های دریای عمان یکی از مکان‌های مناسب برای پرورش شتر مرغ است. شرکت مکران ساحل آرامش با پرورش شتر مرغ توانسته است علاوه بر گوشت، تخم و پوست و پر‌های این پرنده را که کاربرد زینتی دارد به بازار عرضه نماید

 • شرکت تفکرفرازان پویا

  پیشران

  شرکت تفکرفرازان پویا (32)

  تولید و بسته بندی انواع غذاهاي آماده و نيمه آماده غير كنسروي صنایع غذایی آرمیتا به عنوان یکی از پیشگامان صنعت تولید غذاهای آماده در کشور, با مساحتی بالغ بر 15 هزار متر مربع با پنج سالن و سه آزمایشگاه مجزا با بیش از 130 نفر پرسنل به صورت مستقیم و صدها نفر به صورت غیر مستقیم در این مجموعه مشغول به فعالیت می باشند

 • شرکت یاس کویر ابرکوه

  پیشران

  شرکت یاس کویر ابرکوه (33)

  تولید انواع فرآورده هاي لبني شرکت ياس کوير ابرکوه در در اواخر سال 1387 در ناحيه صنعتي شهرستان ابرکوه استان يزد تاسيس و راه اندازي شد . این شرکت با ديدگاهي نو در سطح گسترده فعاليت خود را شروع و با افزايش سرمايه ثابت شرايط توليد روزانه 60 تن انواع فرآورده هاي لبني را در برنامه کوتاه مدت خود فراهم نمود.

 • شرکت سپید پلاست منطقه آزاد چابهار

  پیشران

  شرکت سپید پلاست منطقه آزاد چابهار (22)

  شرکت سپید پلاست منطقه آزاد چابهار فعال در زمینه های تولید انواع پلاست، کیسه، چاپ و دوخت و سایز بندی و طراحی در چهارچوب قوانین ومقررات منطقه آزاد چابهار تاسیس شد و در این مدت به پیشرو بودن در تکنولوژی و نوآوری محصولات اقدام کرده و به اهداف شرکت دست یافته است.

آخرین خبرها