بازگشایی نماد بکهنوج چه زمانی اتفاق خواهد افتاد؟ | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

بازگشایی نماد بکهنوج چه زمانی اتفاق خواهد افتاد؟

  • یکشنبه 25 آبان 1399 18:08
  • شناسه 47195
بازگشایی نماد بکهنوج چه زمانی اتفاق خواهد افتاد؟

مسئول امور سهام شرکت توليد برق ماهتاب كهنوج اعلام کرد که زمان بازگشایی این نماد حداقل تا دو هفته آینده اتفاق خواهد افتاد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا نماد بکهنوج با حجم مبنای  میلیون واحد، سودآوری منهای ریال و نسبت p/e منهای۱۶.۲۲، ارزش بازار ۳هزار میلیارد تومانی و آخرین قیمت سهم ۲.۳۶۸ ریال در تاریخ ۷ مهر ماه در تابلوی بورس ثبت شده است. بر اساس اطلاعات در ج شده در کدال این نماد از ۷ مهر ماه تا کنون به خاطر افزایش سرمایه خود  از ۶۳۳٬۰۰۰ میلیون ریال به ۱۶٬۰۵۰٬۴۹۶ میلیون ریال به میزان   ۲٬۴۳۵٫۶۲ درصد افزایش از محل تجدید ارزیابی به حالت تعلیق درآمد است. 

این شرکت در پی افزایش سرمایه خود اقدام به توزیع سهام جایزه در بین سهامداران خود کرده است که هنوز این سهام باز نشده است.  مسئول امور سهام این شرکت در گفتگو با بازار در مورد زمان بازگشایی نماد و در دسترس قرار گرفتن سهام جایزه گفت: به دلیل اینکه هنوز پاسخ در خواست ثبت افزایش سرمایه از سازمان ثبت شرکت‌ها نیامده، این نماد متوقف است و به احتمال زیاد حداقل تا دو هفته  و حداکثر سه هفته دیگر این نماد بازگشایی می‌شود.

این کارشناس زمان دقیقی در رابطه با بازگشایی این نماد عنوان نکرد و گفت مشخص نیست که دقیقا چه زمانی جواب درخواست شرکت از سازمان ثبت شرکت‌ها به دست ما می‌رسد.

انتهای پیام/ 

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «بورس»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها